1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Eklenti (SP) YKS Team EU Turkey Map v1.37.x

Konusu 'Eklentiler / Modlar (SP)' forumundadır ve volkanyldrm053 tarafından 20 Ocak 2017 başlatılmıştır.

1. Oguzhan Sengul

Oguzhan Sengul
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

26
    81
    14
    115
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Ne zamandır bunu bekliyordum çok emek verdiler ellerine sağlık ne kadar tır modu varsa indirip oynayalım hemen :)

2. SLAUGHTEER

SLAUGHTEER
    Plaka

34
    649
    398
    200
    DAF
    TruckersMP Profili
    Haritanın testçilerinden biri olarak haritada herhangi bir sıkıntı yada kafanıza takılan bir konu olursa sorabilirsiniz. Keyifli sürüşler dilerim. :)

3. Titan

Titan
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

23
    197
    32
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Emeği geçen herkeze teşekkürler:elinesaglik::ets2mptr:

4. 66MuratTR

66MuratTR
    Plaka

88
    11
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar indiriyorum ama bozuk arşiv hatası veriyo yardımcı eder misiniz ?

5. Cracker

Cracker
    Plaka

28
    126
    78
    120
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    İskandinavya ve Going East DLCsi şart koşulmasına rağmen haritanın neden bu kadar boş olduğunu anlamak çok güç. 4 senede yapılan mod için malesef razalet kalitede bu modun kalitesi oyun ilk çıktıktan 1-2 sene sonra yapılmış olan modlarla aynı kalitede. Bursa Yalova yolunun olmaması İzmit Gebzenin olmaması tam bir saçmalık. Tüm lojistik işi bu bahsettiğim yerlerde geçiyor. İzmit yok ama Sakarya var. Otomatik geçişin olmaması ve haritada büyük oranda hazır olan kavşakların kullanılması kötü olmuş. Tüm haritayı gezdim. Ancak 4 senede yapıldığına inanamayacağım kadar vasat bir harita. Kimse alınmasın gücenmesin. Evet gönüllülük ile yapılan bir iş olduğunun farkındayım. Ancak 4 senelik emek şeklinde pazarlanması hiç etik değil.

6. volkanyldrm053

volkanyldrm053
    Plaka

33
    702
    536
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    eksik indirmis olabilirsin eksiksiz indini düsünüyosan 7.zip programıyla acmayı dene

7. 66MuratTR

66MuratTR
    Plaka

88
    11
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    Eksiksiz indi bugün 10 defa falan indirdim hepsinde aynı 7.zip programıyla da açamadım

8. tcberkayi

tcberkayi

26
    1
    0
    50
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ben kurunca açarken oyundan atıyor yardım edermisiniz going east ve skandinavya da var yardım edermisiniz ACİLL!!!

9. UlasCaNN

UlasCaNN
    Plaka

24
    1.347
    1.786
    250
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Yakın bir süre içerisinde indireceğim güzele benziyor, emeği geçen herkese teşekkürler.

10. SLAUGHTEER

SLAUGHTEER
    Plaka

34
    649
    398
    200
    DAF
    TruckersMP Profili
    Şuan güncel sürüm budur: http://sharemods.com/6pxl5c8s9w8u/YKS_Team_EU_Turkey_Map_V1.3.7z.html

Harita ile çakışan mod olabilir. Bilgisayarınızda promods veya başka bir harita modu aktif ise onu kaldırın ve tekrar deneyin. Tekrar sıkıntı yaratması durumunda sorunu resim paylaşarak belirtebilirsiniz. İyi forumlar.