1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Eklenti (SP) YKS Team EU Turkey Map v1.37.x

Konusu 'Eklentiler / Modlar (SP)' forumundadır ve volkanyldrm053 tarafından 20 Ocak 2017 başlatılmıştır.

1. MBVBaba

MBVBaba
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

25
    187
    54
    85
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Tesekkür ederim çok güzel olmuş emeği geçen herkesi tebrik ediyorum

2. Tolgahan Soylu

Tolgahan Soylu
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

26
    197
    80
    120
    DAF
    TruckersMP Profili
    Ben eleştirilere kapalılar demiyorum karalamaya karşı dediklerini söyledim. Adamlar bir emek sarf etmişler uzun süredir geliştiriyorlar. Geri bildirim yapacaksınız ki zaten onlarda bizde bursayı birebir yapacağız ankarayı antep'i gerçekten de harikulede yapacağız demediler ellerinden geleni yaptılar

3. Efegurel 41 TR

Efegurel 41 TR

115
    19
    70
    MAN
    TruckersMP Profili
    4 Yıl boşu boşuna beklendiğim bir harita oldu kendisi neden mi dlc istiyor Yapcak bişey yok

4. Cracker

Cracker
    Plaka

28
    126
    78
    120
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Bak ben karalamıyorum. Karalamak nasıl olur biliyor musun? "Bu modu indirmeyin! Rezalet! Böyle modmu olur! Siz bir daha yapmayın! Şu mod daha iyi!" dersem bu karalamak olur. Ben yapımcıları tanımıyorum. Onlarla herhangi bir kişisel problemim de yok. Sadece modun gelişmesi için ELEŞTİRİ yapıyorum. Polimiğe girmeye de gerek yok. Benim yorumum bu yönde.

5. volkanyldrm053

volkanyldrm053
    Plaka

33
    702
    536
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    dlc istemesinin sebebi dlc gelen objeler oldugu için bina yol tarzı seyler o yüzden dlc gerekiyo

6. Tolgahan Soylu

Tolgahan Soylu
    Plaka

26
    197
    80
    120
    DAF
    TruckersMP Profili
    Karalamak konusunda sana şurada bin örnek veririm ille öyle yazılan şeyler karalamaya girmez. " Önemli olan çok il yapmak olmamalı. Yapılan şehirlerin adil olması gerekiyor. - Ancak Bursa neden rezalet? " bu yorumlar da size ait. Karalamaya yönelik bir yorum olduğunu düşündüğüm için harita yapımcılarının sözlerini dile getirdim ben takdir yine onların.

7. Efegurel 41 TR

Efegurel 41 TR

115
    19
    70
    MAN
    TruckersMP Profili
    Neden ? Soru kelimesidir güzel kardeşim

8. Cracker

Cracker
    Plaka

28
    126
    78
    120
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Evet bu yorumum tamamen duygusal nedenlerden dolayı. Gerçekte de gittiğim yollara şehirlere bakıyorum. Ve bunların hangisinin iyi hangisinin kötü olduğuna baktım. Buraya geldim yazdım. Bursa gerçekten kötü olmuş. Elini vicdanına götüren bir kişi eğer Bursa'ya hayatı boyunca bir kere bile gitmişse beni haklı buluyor. Trabzon başta olmak üzere Karadeniz şehirleri ne kadar gerçeğine yakın ve güzel olmuş diyorsam. Konya, Adana ne kadar gerçeğine yakın ve güzel olmuş diyorsam. İstanbul, Bursa o kadar yanlış yapılmış demek benim hakkım. Bir ürün çıkarıp o ürüne eleştiri beklememek imkansız olur. Bunun aksini savunmanıza gerek yok. Eğer mod yapımcıları ile bir bağınız varsa iletin. Gerekirse anlatayım bu şehirleri daha iyi olması için. Ben bu harita modunun en iyi harita modu olması isterim.

Tolgahan Soylu bunu beğendi.
  9. Efegurel 41 TR

Efegurel 41 TR

115
    19
    70
    MAN
    TruckersMP Profili
    Madem öyle bende bir örnek vereyim

Modun yapımcıları Sanayi Devi Kocaeli koymamış Bu beni üzdü biraz

Cracker bunu beğendi.
  10. brkhn5454

brkhn5454

42
    6
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    arkadaşlar adam tam sürüm olarak çıkardı fakat belki v2 çıkaracak ve orada 81 il olucak hatalar düzeltilicek lütfen bunları düşünerek yazınız

Cracker bunu beğendi.