1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Yine Europoort yine ban

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve omerozkurtt tarafından 10 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. 61Furkan61

61Furkan61
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

283
    268
    165
    MAN
    TruckersMP Profili
    Yabancilar yapiyor diyorsunuz ama Türkler' den yapanlar da var. Yabancilara suc atmayiniz lutfen. Sadece yabancilarda degi,l bakin ben Amerikan vatandasiyim. Ama bu oyunu kurallarina gore de oynarim. Yani carpmalardan yol bloklamalarindan bende cok nefret ederim. Ben oyuna girdigim anda gercekte yapilan surus benim icin baslar ve sanki oyunda gercekteymisim gibi oynarim. Burada da sonucta hasar alinca para harciyorsunuz tamire...

2. Apequitas

Apequitas
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

36
    377
    488
    220
    MAN
    TruckersMP Profili
    Ne yazık ki bu bir oyun. bu çocukların altlarına birer otomobil verip, aynı hareketleri yapmalarını beklemek gibi bir şey bizim bu çocuklardan beklediğimiz. Ne zaman ki çekici kullandıklarının, bunun tadının başka olduğunun farkına varırlar; o zaman nispeten oynanabilir bir ortam oluşur zaten. Bu tip sürücüleri zaten dikiz aynasından fark ediyorsunuz. Arkada bir toz bulutu ile birlikte geliyorlar tabiri caizse. Mümkün mertebe eli ayağı hazır tutup, tetikte gitmeye başlamak gerekiyor. Amcamın bana öğrettiği yegane şeylerden biridir aslında bu. Kendisi uluslararası tır şoförlüğü yaptı hayatı boyunca. ''Nasıl güzel kullanabilirim?'' dediğimde tek cevabı: ''Trafikteki herkes gerizakalı, yalnızca sen akıllıymışsın gibi kullan'' dedi. Bizlerin de bunu yapması gerekiyor neticede.

kaDir44 bunu beğendi.
  3. AHMETUGBA

AHMETUGBA
    Plaka

676
    459
    165
    Scania
    TruckersMP Profili
    ya adminler ilgilenmeye çalışsalar da bana göre kameraya almak şart sonucunda adam sana çarpıo sen /reportt id ramming yazıosun admin gelip bakıo adam yolunda devam edio sana çarptıgını görmüo ama videoya alıp kaydedip yollasak heralde kasıtlı çarptıgını kanıtlamış olacaz gibime gelior çünkü çarpıyorlar yani açık ve net ki bazen görüyorum kendi vatandaşımız bile çarpıo yani suç tek yabancılarda deil daha oyunu yeni oynamaya başladım ingilteredeyim sanırım londona gidiyorum kenarda araba duruo bende en sağdan gidiorum ingiltere yolunu biliosunuz tam tersi adam ben gelirken kenardayken yavaş yavaş hızlandı geldi bana çarptı napıon yaa sen yazdım pardon ya türkmüşsün dedi :D :D şaka gibi ama oluo admin sayısını bilmiorum ama sanki biraz az gibi sonucunda yetişemiolar herşeye

4. kardeş genelde yabancılar yapıyorlar - tabiki türklerdende yok değil var yol pisikopatları -
    Kevin kardeş ben direk birisi veya birileri için dememiştim - 1 senedir mp oynuyorum bu süre içinde gördüğüm bu - genelde bu işleri yabancılar yapıyorlar - tabiki türklerdende yapan yol pisikopatlarıda var yok değil - ilk zamanlarda dahada kötüydü şu sıralar banlanmalar artınca nispeten azaldı eskiye nazaran nispeten azaldı ---
    Apequitas haklısın evet bu bir oyun hani çarpsak ne olacak çarpsalar ne olacak ama inan hiç keyif almıyor insan devamlı hır gür devamlı kaza devamlı tamirhane devamlı çalınan kornalar devamlı edilen küfürler idiotlar vs... ler - yani ben çok merak ediyorum diğer mp oyunlarındada böylemi oluyor yoksa bu ruh hastalıkları sadece ets2mp içinmi geçerli -- anlamadığım konulardan biride yol kapatmak kafadan bodoslama başka bir araca dalmak sonra birde hiçbirşey olmamış gibi üste çıkmaya çalışmak nasıl bir keyiftir keyifmidir nasıl bir ruh halidir insan bundan nasıl keyif alır neden oyuncular bukadar sabırsız vede saygısızlar anlamıyorum anlamak istiyorum ama başaramıyorum

5. Apequitas

Apequitas
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

36
    377
    488
    220
    MAN
    TruckersMP Profili
    Anladığında bize de anlatırsın hocam. En büyük sorunumuz bu zaten :)

6. ExeLance

ExeLance

220
    111
    105
    MAN
    TruckersMP Profili
    Hiç bir admin kasıtlı olarak bir şey yapmıyor emin olabilirsin böyle bir düşünceleri olsa ırkçılık yapıyor olsalar Türk admin niye bulundursunlar

7. corbanez

corbanez
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.292
    1.905
    200
    Renault
    TruckersMP Profili
    [18:42:43] [INFO] You reported player zewalo[3243] Reason: EP overtake
    [18:42:46] [BAN] Admin #UP ~ Franckypoolplayer [FR] banned player zewalo for 1 day(s).
    [18:42:46] [BAN] Reason: overtake EP

[18:43:02] #UP ~ Franckypoolplayer [FR] (30): sectum move please
    [18:43:04] #UP ~ Franckypoolplayer [FR] (30): thx
    [18:43:09] Sectumsempra (2715): uw sure
    [18:43:14] [BAN] Admin †_zmaster_† banned player I hate balck gays !!!! permanently.
    [18:43:14] [BAN] Reason: change your name and do a ban appeal

[18:43:17] ADMIN #UP ~ Franckypoolplayer [FR] kicked (JWT)valdegamer(NL). Reason: ni U turn here
    [18:43:23] FIRE SLAYER20 [A$$A$$IN8TION] (2809): Hey Franck.
    [18:43:28] ADMIN †_zmaster_†: Racism wil not be tolerated

az önce biri kaşındı admin de izliyormuş zaten ihbar eder etmez banladı. ve önemli bir şey; adminlerin ırkçılığa kesinlikle taviz vermediğine şahit oldum.

8. corbanez

corbanez
    Plaka

1.292
    1.905
    200
    Renault
    TruckersMP Profili
    aynen öyle; mesela bazı 60kmh hız sınırına sahip tali yollarda 60kmh ile gidemiyorum. 90kmh ile gitmek zorunda kalıyorum. 60kmh ile gidince arkadaki hiç tab'a basıp kim var kim yok karşıdan araba geliyor mu acaba demeden sollamaya kalkıyor. işin komik yanı, karşıdan araç gelse de gelmese de dorse ve ping payını hesaba katmadan sollamasını tamamlıyor. yani 60kmh ile gittiğimde arkadakiler genelde 90kmh ile geldikleri için herhangi bir frene bile dokunmadan makaslarını güzelce atıyorlar..

9. ExeLance

ExeLance

220
    111
    105
    MAN
    TruckersMP Profili
    Bende tek şeritli yollarda sollamaya çıkıyorum tabıda kullanmıyorum sonuç olarak rpg sayılır sollamaya çıktığımda baktım araç geliyor frene basıp tekrardan şeridime dönüyorum, az once bir yük teslimatı yapayım dedim tek şeritli yok konvoy yapıyorlar büyük ihtimal karşı taraftan gelirken benim şeridime geçip üstüme sürdüler mesela report nasıl ediceksin id'ye baksan bile report sistemleri ekran görüntüsü almıyor o an admin kontrol ediyorsa şans eseri gerekeni yapıyor.

10. corbanez

corbanez
    Plaka

1.292
    1.905
    200
    Renault
    TruckersMP Profili
    herkes senin gibi değil. genele vurursak aracın geldiğini göre göre sollamaya devam ediyorlar. kaza olunca da solladığı adama sövüyorlar.

valla bu tarz durumlarda adminin gelip de olayı tartması imkansız. admin ne yapsın orada. adam önüne kırdı ve seni devirdi. sen report ettiğinde zaten suçlu olan kişi seyir halinde olacak. o tali yollardaki çarpıp-kaçma durumlarında adminin pek bir etkisi yok. çoğu zaman umursamıyorum ama bazen trolller oyun zevkinin içine ediyorlar..

tek çözüm her oyuncunun başına en az 3 admin dikmek. aralarında oylama da yaparlar ne güzel işte (!)

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.