1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Yılanlar Hakkında Bilinmeyenler!

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve LecheLon tarafından 4 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. LecheLon

LecheLon
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

127
    33
    85
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Merhaba arakdaşlar. Bu aralar bilgi videoları vs. hazırlıyorum. İlk videomu yayınladım. Yılanlar Hakkında Bilmediğimiz çoğu şeyi alttaki videoda yazdım. İzleyip yorumunuzu belirtirseniz çok sevinirim! :)
    (720p izleyebilirsiniz!)

CumaliBzdmr bunu beğendi.
  2. erdemban

erdemban
    Yasaklı Lisanslı Oyun Sahibi

27
    0
    0
    155
    TruckersMP Profili
    Çok ufak yazım yanlışları vs. olsada güzel bir video. Emeğine Sağlık.

3. LecheLon

LecheLon
    Plaka

127
    33
    85
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Hocam yazım yanlışı olan kelime hangisidir? Görmemiş olabilirim yazarsanı mutlu olurum.

4. erdemban

erdemban
    Yasaklı Lisanslı Oyun Sahibi

27
    0
    0
    155
    TruckersMP Profili
    0:41 "deymeyen" kelimesi.

LecheLon bunu beğendi.
  5. LecheLon

LecheLon
    Plaka

127
    33
    85
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Aceleyle yaptığımdan dolayı gözümden kaçmış hocam. Bir daha daha dikkatli olurum. Teşekkürler :Honkhonk::Honkhonk::Honkhonk:

CumaliBzdmr bunu beğendi.
  6. DarkBlueRZ

DarkBlueRZ
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

3
    0
    200
    Güzel bir çalışma olmuş, elinize sağlık. Video hazırlama konularına merakınız var ise giriş introsu biraz daha geliştirilebilir. Son olarak; video biraz daha uzun olabilirdi. Çalışmalarınızda başarılar dilerim :)

LecheLon bunu beğendi.
  7. Ruin

Ruin
    Plaka

26
    18
    5
    65
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Eline sağlık arkadaşında dediği gibi yazım hataları konusunda dikkatli olursan iyi olur

8. LecheLon

LecheLon
    Plaka

127
    33
    85
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Teşekkür ederim arkadaşlar. Fotoğraf geçiş efekti koymayı unutmuşum... :/ Bidahaki videonun konusunu daha belirlemedim. Öneriniz varsa bekliyorum :vaayy:
    @Ruin @Alper34 @erdemban

9. FIRAR

FIRAR
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

40
    18
    70
    Peterbilt
    TruckersMP Profili
    video güzel olmuş ellerine sağlık,fakat daha iyi olabilirdi diye düşünüyorum.ama yinede emeğe saygı..

fakat birkaç düzeltme ve ekleme yapayım;

-yılanlar asla meyve yemezler

-Suda yaşayan en zehirli yılan evet Aipysurus Duboisii,ancak karadaki en zehirli yılan türü Oxyuranus Microlepidotus.(Taipan yılanları en güçlü zehire sahip yılanlardır.)

-yılanlar avlarını sadece vücut sıcaklıklarıyla ve hareketlere göre değil,çoğunlukla yerdeki titreşimlere göre hareket ederler.

10. LecheLon

LecheLon
    Plaka

127
    33
    85
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Düzelttiklerinizi de düzeltmek isterim.
    1- Yılanlar etçil olmakla birlikte bazı türleri ağaçlara tırmanıp ağaçlardan beslenirler. Ayrıca yılanlar "ASLA" meyve yemez derseniz büyük bir yalan söylemiş olursunuz. bknz : Karpuz Yiyen Yılan ;

2- Çeşitli kaynaklara göre yılanların güçleri değişebilmektedir. Ayrıca ben Aipysurus'un en güçlü kara yılanı olduğunu iddia etmedim. Orada "SU" ibaresi geçiyor.
    3-Yılanlar'ın duyma gibi bir özelliği olmamasıyla birlikte onlara Allahü Teala'nın bahşettiği en büyük özellik vucüt sıcaklıklarını algılamasıdır ve bu şekilde avlanırar. Küçücük bir fare nasıl bir titreşim çıkarıyor ki yılana kadar ulaşabiliyor düşündürücü vallahi. Ayrıca titreşimi'de ilk defa şimdi sizden duydum.
    bknz: bir yılanın gözünden insan fotoğrafı ;
    TIKLA GÖR!
    B
    u arada kendinizi diğer insanlardan üstün görüp onları karalama kampanyası yapmışsınız aklınızca. Kesin bilgiler edinmeden burada insanları düzeltip düşük göstermeye çalışmayın. Sonuçta hiçbirimiz Geronimo değiliz.