1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Yetersiz Kanıt?

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve xuey-s tarafından 4 Ekim 2018 başlatılmıştır.

PERMA YERMİ

1. YER

2 oy
    22,2%
  2. YEMEZ

7 oy
    77,8%
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. biraktim

biraktim
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.190
    1.338
    230
    Son düzenleme: 4 Ekim 2018
    UBerk bunu beğendi.
  2. Emirhan kurt 29

Emirhan kurt 29
    Plaka

524
    260
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
  3. mexiumut

mexiumut
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

25
    1.317
    4.247
    300
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Kendi fikrimce Tonaj ile alakalıdır. Treyler Freni + Gaz =
    :P

ibrahimarikanyt, Extreme ve Amirim4530 bunu beğendi.
  4. biraktim

biraktim

1.190
    1.338
    230
    sadece ön kaldırmıyor ama. Görmedinmi direk zıpladı

UBerk bunu beğendi.
  5. zzzzz

zzzzz
    Yasaklı Kayıtlı Kullanıcı

747
    1.041
    230
    Bu Raporu Reddeden Admin Kim ?

6. TheKingTR

TheKingTR
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

26
    3.438
    6.355
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Beygiri abartmıştır şu videoda kullandığım dorse 60 ton ve ban yemesi gerekiyor diye biliyorum.
    1:51

7. ALONE_DARK

ALONE_DARK
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

929
    356
    135
    TruckersMP Profili
    Esasen kimseye zararı yoktu yersiz bir diyalog ve report zanımca.. Reportlanacak onca tral varken.. Tabi bu benim fikrim ne yapıp yapmayacağınıza siz karar verirsiniz. Enson trın önüne çıkması tehlikeye yol açmış cezai işlem uygulanabilir yada es geçilebilir zira aman aman bir vukaat yok.

8. biraktim

biraktim

1.190
    1.338
    230
    Bu adamı aynı saatler içinde 3-4 kez gördüm ve adam sıkıntılı sürüyordu her seferinde. En sonunda video alayım dedim. Yani troll bu adam. Merak etmeyin herkesi reportlayan birisi değilim.

9. iArknn

iArknn
    Plaka

643
    735
    210
    Scania
    TruckersMP Profili
    Normalde senin bu adamı reportlamak gibi bi hakkın yok, hatta sırf bu yüzden report ban bile yiyebilirsin. Adam sağa çekmiş kimseye zararı olmadan duruyor öyle yanından geçip gidiyorsun, sana hiçbir etkiside yok adamın. Neden durup sıfır kamerasıyla adamı çekiyorsun ? TruckersMp bile bağıra bağıra belirtilen durumlar haricinde sıfır kamerasıyla kimseyi çekip report atmayın diyor. Yolunda gidiyosun durma devam et. Neden durup adamı çekiyorsun ? Belkide dediği gibi ağır tonajdır. 4x2 kullanıyor ön kaldırmaya gayette müsait. Aynısı sana yapılsa hemen paylaşır haksız ban yedim adminler el atın duruma dersin, haksızmıyım ? Yani yolunda giderken seni tehlikeye atmadıkca veya oyun oynayışını sıkıntıya sokmadıkça kimseyi çekip sen hacksin diye paylaşma.. Yoksa report sistemini kötüye kullanmaktan ban yersin. ( @DesertEagle26 @' Jaqen sizce ? )

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.