1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Teknoloji Yeni Windows Sorunu

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve balci158 tarafından 13 Ağustos 2020 başlatılmıştır.

1. balci158

balci158
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

24
    100
    69
    75
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar Bugün Monster Abra A5 V15.8.3 bilgisayarım elime geçti. Windowsu kurdum, ancak kurduktan sonra ayarları yapayım derken sanırım bi ayarı açtım ne olduğunu bulamadım ama şöyle ki oyunlardayken alt tab yapılmıyor. oyunu alta atamıyorum çok sıkıntı bir durum çözümünü bilen varsa söylerse çok iyi olur bi hayır duamı alır :D iyi forumlar...

hoca33 2 bunu beğendi.
  2. 38 KAYSERİLİ 38

38 KAYSERİLİ 38
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

43
    1.938
    8.870
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    Arada bir bende yaşadığım için az önce netten araştırayım dedim tesadüf buraya girdim sen konu açmışsın. :)
    Cmd ekranından yapılan komutla bir yer buldum ve yaptım bakalım, güncelleme vardı pc de bitsin reset attıktan sonra belli olur :niekhd1:
    Bende sadece ets de oluyor idi, gta da falan yaşamadım bu sıkıntıyı.

hoca33 2, UlasCaNN ve DaNgEr900 bunu beğendi.
  3. nameless23

nameless23
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

998
    1.254
    250
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Alt tab'ı bilmiyorum ancak geçici olarak da olsa masaüstüne dönmek için Windows+D kombinasyonunu kullanabilirsin.

4. balci158

balci158

24
    100
    69
    75
    TruckersMP Profili
    abim daha pc yi yeni aldım gtayı falan da yükledim ama deneme fırsatım olmadı :D bu arada başka açık pencere bırakırsam arkada alt+tab çalışıyor. istersen dene çalışır
    abim denedim de olmadı ya :( arkada açık pencere yoksa ctrl+alt+del ile masaüstüne geliyorum

hoca33 2 ve 38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  5. ahmet91

ahmet91
    Plaka

1.368
    1.104
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    Zaten Windows 10 da arkada açık pencere yoksa alt+tab masaüstüne dönmüyor diye biliyorum. En azından bende öyle :D

Razor3214, hoca33 2 ve YusufE bunu beğendi.
  6. nameless23

nameless23
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

998
    1.254
    250
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Arkada açık pencere yoksa dönmüyor ki zaten.

hoca33 2 ve ahmet91 bunu beğendi.
  7. ahmet91

ahmet91
    Plaka

1.368
    1.104
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    Aynen en son Windows 8.1’de de vardı ama Windows 10’da kalkmış sanırım. Anladığım kadarıyla arkadaş bunu istiyor.

hoca33 2 bunu beğendi.
  8. 38 KAYSERİLİ 38

38 KAYSERİLİ 38
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

43
    1.938
    8.870
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    bende ctrl+alt+deletede bile gelmiyordu geri oyuna dönüş yapıyordu.

9. hoca33 2

hoca33 2
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

307
    1.597
    250
    DAF
    TruckersMP Profili
    Oyun dışında herhangi bir açık pencere yok. Singleplayer oyuna giriyorum, sür diyerek aracımın olduğu ekrana geliyorum. Shift ve Tab tuşlarına beraber basıyorum (Shift + Tab). Oyun F1 tuşuna basmışım gibi davranıyor ve bana steam bağlantılarını kullanabileceğim bir ekran açıyor. Devamında ben Alt + Tab tuşlarına beraber basıyorum ve masaüstüne dönüş yapıyorum. (Burada Alt tuşuna basılı tutmayı biraz uzatıp, sol fareyle masaüstünde boş bir alana tıklıyorum.) Masaüstündeki işim bitince yine Alt + Tab tuşlarına beraber basıyorum ve oyuna dönüyorum. Oyunda, Shift + Tab tuşlarıyla veya Esc ile steam ekranını kapatıp arkasından F1 'e basıp Oyuna kaldığım yerden devam ediyorum

Eğer aracınızda değil de ana menude iseniz daha kolay, Shift + Tab yapın sadece steam ekranı açılsın, Alt + Tab yapın (Alt tuşundan elinizi çekmeyi biraz uzatarak masaüstünde boş bir yere tıklayın) ve oyundan masaüstüne geçiş yapın. İşiniz bitince Alt + Tab yapıp oyuna dönün ve Esc tuşuna basarak veya Shift + Tab ile oyununuza devam edin.

Bende bu şekilde geçişlerde hiçbir sorun yok. (Windows 10 sürüm 1909 - ETS 2 oyunu v1.38.1.3s)

hackvita, DaNgEr900 ve 38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  10. Erendeha

Erendeha
    Plaka

18
    286
    849
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Bazı oyunlar alt tab atmaz Ctrl alt del yap sonra görev yöneticisini aç ve dewammmmmke