1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Duyuru Yeni Sunucu: Brezilya 1

Konusu 'Duyurular / Haberler' forumundadır ve Bomlife tarafından 17 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. İrfan Alper

İrfan Alper
    Yasaklı Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

26
    50
    3
    35
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Türkiye serveri açilsa zaten oraya 10'dan fazla Game Master gerecek çünkü bizim halkımızın neler yaptıgını biliyoruz :)
    Ama Türkiye'de açilirsa cidden çok güzel olur. Ben genellikle gerçek hayattanda alişkanlık olan araçların tam arkasından milimlik filan gitmeyi seviyorum. Oyunda bunu yapmaya kalktıgımda adama 50 metre fark açiyorum genede ping ve ya lagdan dolayi donuyor kaliyor ve BOM
    Türkiye'de güzel bir sunucu tarafından açılırsa cidden ping durumu 70 pinglerdeyken - 5 ile 35 arasına düşeceginden eminim.

2. makinistfanlari

makinistfanlari
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

712
    312
    175
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Kardeşim agar.io ' da bile Türkiye serveri açtılar. 1-2 yıl sonra Türk MP kullanıcılarının sayısı bence 5-10 kat artar. Konuşulmaya başlanır diye düşünüyorum. (tabi ping konusunda bişey yapamayacaz. anca talep)

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.