1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Duyuru Yeni Oyun Sunucuları

Konusu 'Duyurular / Haberler' forumundadır ve Extreme tarafından 20 Ocak 2020 başlatılmıştır.

1. Extreme

Extreme
    Administrator
    Plaka

1.439
    4.354
    300
    Volvo
    Merhaba, ​

Bir süre önce, mevcut sunucularımızdan uzakta bulunan topluluk üyelerimiz için dünya çapında daha fazla sunucuya sahip olma olasılıklarına bakmaya başladık.Bu hafta sonu, sizin için yeni bir sunucu sağlayabildik.Singapur'da yer alan sunucu Asya ile Okyanusya'nın bir kısmnıda bulunan insanlara iyi bir bağlantı sağlayacaktır.Dünyanın dört bir yanında en az üç veya dört ekstra sunucu almayı planlıyoruz.

Yeni sunucuların gelişi, geçen yıl Patreon kampanyamızı başlattığımızda duyuruldu.Patreon olmak, size 2020'de belirli özelliklere ve diğer şeylere daha fazla erişebilmenizi sağlar.Yeni özellikler kampanyamızın gönderi sayfasında, blog yazısı aracılığıyla duyurulacaktır.​

hoca33 2, mito1172, DaNgEr900 ve 7 kişi daha bunu beğendi.
  2. buracat

buracat
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

30
    103
    63
    170
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Kimsenin gireceğini sanmıyorum, ilerleyen zamanda geri kapatırlar

3. Paarthurnax

Paarthurnax
    Plaka

27
    970
    2.187
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bunu düşünüp yapmaları güzel olay ama tenha olduğu için millet pek kullanmaz o ayrı mesele. Konvoy yapanlar için ideal olabilir.

hoca33 2, DaNgEr900, UlasCaNN ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  4. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.458
    3.067
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Yahu adam kalabalık değil diye hız sınırı olmayan sunucuya girmiyor, buna mı sokacaksın bu adamları? Çinliler, yüksek pingleriyle bolca lag atıyorlar bana. :H

hoca33 2, DaNgEr900 ve Damacan bunu beğendi.
  5. kalenderonur

kalenderonur
    Plaka

405
    361
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Yeni sunucu demek bağlanılacak yeni bir alan demek değil, uzak doğu dediğimiz bölgede bulunan ve ping süresi yüzünden sorun yaşatan kullanıcıların bağlantı sorunlarını gidermek demek aynı zamanda...

6. Seyfo Dayi

Seyfo Dayi

1.255
    2.991
    200
    ben ats oynarken daha kalabalık diye abd sunusuna giriyorum asyalılar da aynısını yapıyor boşa yatırım.

7. Razor3214

Razor3214

34
    2.458
    3.067
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Peki sen adamları zorla yönlendirmezsen, 100 kişi oraya mı gider yoksa zaten 1000+ kişinin olduğu sunucuya mı? Ya herkese coğrafi konumuna göre bir sunucu bulacaksın, ya da 1-2 tane sağlam sunucu kuracaksın. Bence boş yere masraf, kimsenin girmediğini görene kadar aylar geçer.

8. kalenderonur

kalenderonur
    Plaka

405
    361
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Kimseyi zorla yönlendirme gibi bir şey söz konusu değil, bahsettiğim şeyi anlamamışınız.

Mevcutta bulunan "Simulation", "Arcade" ve "ProMods" sunucuları gibi yeni bir sunucu açılacağını düşünmediğimi, ping süresinin düşmesi için migration yapılacağını söylüyorum. Sen yine aynı sunuculara bağlanacaksın ancak ping süresi düşmemesi için bölgesel yönlendirmeler yapılarak aynı harita üzerinde farklı sunuculardan gelerek oynunuzu oynayacaksınız. Siz ne olduğunu fark etmeyeceksiniz, görmeyeceksiniz bile...

9. Hilalimsin

Hilalimsin
    Plaka

1.316
    2.601
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Türklerin girdiği serverlarını iyileştirme yapsalar daha iyi olur boş serverlara para yatırmak nedir

Emirhan kurt 29 ve hoca33 2 bunu beğendi.
  10. Razor3214

Razor3214

34
    2.458
    3.067
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    O şekildeyse iyi. Benim kastettiğim, simulasyon 1, 2 ve asya gibi 3. bir sunucu olacağını düşünmemdi.