1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Yeni hesap

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve KadirPRO tarafından 22 Haziran 2017 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. KadirPRO

KadirPRO
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

21
    39
    2
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    İlk Önce ilgilienen Arkadaşlara teşekkürler ets 2 de sınırsız ban yedim şimdi haketmişsin falan diceksin konu çok uzun ve karışık sonunda sınırsız ban yedi hesap sizlere sorum olucak ben yeni bir e posta adresi açıp yeni bir steam açıp diğer steam diğer maille hiç bir alakası olmasa farklı isimler falan filan anladınız siz herşey kökten farklı olack yalnız ban yediğim pc den giricem ve kafama bişi takıldı ben pc ye 1 ay önce format attım Ip eşleşmesinden falan bulunur dediler format attım pc ye tertemiz oldu ve üstüne yeni hesap alsam bağımsız yinede anlaşılırmı bu konularda bilgisi detaylı olanlardan yardım cevap bekliyorum

2. 01Yusuf

01Yusuf
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.935
    1.232
    250
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Yeni hesap açıp, ban'dan kaçmak yasak. Fark edildiği taktirde yeni hesabınız süresiz olarak banlanır.

3. SUPPORT

SUPPORT
    Plaka

25
    546
    344
    185
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Fark edilmezsen oynarsın, edildiğinde perma yersin o hesapta gider.

4. Tunahan55

Tunahan55

280
    84
    140
    Scania
    TruckersMP Profili
    steam ismini aynı yapma birde aynı arkadaşları ekleme yani o yeni hesaptan cok farklı olsun bir şey olmaz kolay kolay

5. 01Yusuf

01Yusuf
    Plaka

1.935
    1.232
    250
    Volvo
    TruckersMP Profili
    İsteseler çok kolay bulurlar :) , IP eşleştirmesi ile.

6. KadirPRO

KadirPRO

21
    39
    2
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    İşte ben Ttmetten internet Ip değiştirdim bide pc format attım sıkıntı olurmu onu söyle :)

Yani Ip eşleşme falan konusu var format attım pc ye internet Ip de değişti nasıl Ip den bulcaklar ve siz denediniz mi veya deneyen arkadadınız varmı

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 23 Haziran 2017
  7. KadirPRO

KadirPRO

21
    39
    2
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Bende biliyorum ama benim hatam değildi bilsem yapmazdım yanlış olduğunu kaçak tv yi izlerken öğrendim ben bursa yardım edecek arkadaşlar arıyorum teşekkür ederim

Peki farkedilmemel için Ip olayı varmış ben format falan attım int Ip de değiştim e mail steam farklı yapsam anlaşılırmı

8. EmreAbi33

EmreAbi33
    Yasaklı Kayıtlı Kullanıcı
    Plaka

143
    28
    50
    MAN
    bende aynı senin gibiydim Allahtan 5. banımda kaçak tvyi izledimde akıllandım şu an tüm banlarım aktif değil yeni doğmuş gibiyim :)

9. DesertEagle26

DesertEagle26
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

3.106
    3.777
    250
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Hocam siz burada bu konuyu açarak, adminlerin olduğu forumda nasıl adminlerden kaçarım diye bir soru sorarak zaten kendinizi ele vermiyor musunuz? Size kimse bunun garantisini veremez. Yeni hesap alırsanız da kurallara uyarak oynayın, fakat dediğim gibi 6-7 ay sonra bile fark edilen arkadaşlar olduğu için hiç belli olmaz.

10. KadirPRO

KadirPRO

21
    39
    2
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Ben zaten kurallara uyacağıma söz veriyorum hepinizin gozu önünde ama orda sollanmayacagını kuralını bilmediğimden banned

Moderator bey Kaçak Tv yi oyuna ilk başladığında youtube kanalı olduğunu bilseydimşu anda hiç banım olmazdı:(

Kurallara uyarak oynasam hiç hata yapmasam ban yermiyim

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 23 Haziran 2017
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.