1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Yeni Hesap Açmak

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve YusufE tarafından 10 Aralık 2017 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. nameless23

nameless23
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

998
    1.254
    250
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Selam. Size bir şey sormak istiyorum. Ben indirimde 10TL verip ETS2 alacağım ve yeni TruckersMP hesabı açacağım. Bu arada normal hesabım banlı değil. İleride lazım olur diye açacağım. Neyse, ben bu hesabı açtıktan sonra oyuna ana steam hesabımdan girebilir miyim? Yani şöyle ki;

Kendi steam hesabımda tüm DLC'ler var sayılır. Ama tekrar ets alırsam (yeni steam hesabıyla) bir daha dlc almayacağım. Onu sadece TMP hesabı açmak için kullanacağım. TMP hesabını açtıktan sonra oyuna ana steam hesabım üzerinden girip DLC'lere ulaşabilir miyim? Yoksa oyuna girebilmek için TMP hesabını açtığım steam hesabından girmeli miyim? Cevaplar için şimdiden teşekkürler..

2. LondroS

LondroS
    Plaka

27
    492
    1.056
    250
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Hayır giremezsiniz steam hesabınız ile sadece tmp'ye kaydolunan hesaptan giriş yapılabilir.

3. gsbs1995

gsbs1995
    Plaka

660
    365
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Bi hesaba 2aynı oyun alınmaz bu hesabına oyunu alırken zaten steam hesabınla eşleştirme yaptın ve oynuyorsun yeni steam hesabı ve yeni oyun yeni dlc ler şeklinde olur

YusufE bunu beğendi.
  4. nameless23

nameless23

998
    1.254
    250
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Hadi ya! Demekki almama gerek yokmuş. Ilerde perma yersem alırım artık ;) ama ben yinede bir deneyeceğim arkadaşımın hesabıyla

5. LondroS

LondroS
    Plaka

27
    492
    1.056
    250
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Yeni hesap aldığınız anlaşılırsa IP'lerden yine perma yersiniz ;)

6. nameless23

nameless23

998
    1.254
    250
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Biliyorum. Ama adamların işi gücü yok benim IP adresime mi bakacaklar :D

7. LondroS

LondroS
    Plaka

27
    492
    1.056
    250
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Yeni açtığınız hesaptan ban yediğiniz takdirde sistem üzerinde fark edilecektir... Fark edilmemek için kendinizi kusursuzluğa adamalısınız :D

YusufE bunu beğendi.
  8. Hilalimsin

Hilalimsin
    Plaka

1.316
    2.601
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    2 hesap yapacaksan tmp bağlama öyle dursun :) zamanı gelince bağlarsın yada bi bakarsın mp scs geçmiş

9. LorenitaLGSTCS

LorenitaLGSTCS
    Yasaklı Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

24
    388
    52
    70
    TruckersMP Profili
    Ban yemediği süre boyunca perma falan yiyemez ilk hesabın ban geçmişine ban süresine bağlı yanlış bilgilendirme milleti .

10. LondroS

LondroS
    Plaka

27
    492
    1.056
    250
    Volvo
    TruckersMP Profili
    "Ilerde perma yersem alırım artık" arkadaş bu cümleyi kuruyor, bende "Yeni hesap aldığınız anlaşılırsa IP'lerden yine perma yersiniz" bu cümleyi kuruyorum, sorması çok çok çok ayıp nesi yanlış bilgi bunun ???????

Son düzenleme: 10 Aralık 2017
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.