1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Yeni ETS2 MP Resmi Forum Moderatörünüz ve Stajyer Support Takımı Üyeniz Karşınızda

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve omer584 tarafından 3 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. furkan4650

furkan4650
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

357
    136
    165
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ömer kardeşim hala player olarak gözüküyorsun

2. poyraz8722

poyraz8722
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

43
    9
    0
    35
    TruckersMP Profili
    tebrik ederim başarılarının devamını dileirm

3. KacaKTV

KacaKTV
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

31
    838
    1.443
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Hayır abi bu adam oyunu steamden oynamıyor mu bu oyunu oynamak için mp dosyasını indirmesi ve üye olması gerekiyor üye oluyor indiriyor ve oynuyor ama siteyi bilmiyor biraz fazla garip

EmreBozkurt ve ismailTR bunu beğendi.
  4. HasanV

HasanV
    Kayıtlı Kullanıcı

24
    122
    37
    20
    Senin anlamanı beklemiyordum ki İsmailcim. Arkadaşın demek istediği "maaşlı", "yevmiyeli" bir "iş" mi. Yani adminler para alıyormu ? Diye sordu arkadaş.

Forum moderatoru,forum. O yüzden ets2mp profilinde Player yazıyor. Forum hesabına bak.

Siteyi biliyor, forumu bilmiyor demekki.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 4 Temmuz 2015
  5. Hardy

Hardy
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

306
    469
    185
    "Benimle iyi geçinirseniz siz kârlı çıkarsınız. Yok iyi geçinmezseniz... bakarız :)"

Selam Ömer ben Özkan, yaşım da 31. 15 senedir netteyim, forumlarda yıllarca moderatörlük yöneticilik yaptım. Benim yönetici olduğum bir forum / site üzerinde yetkili [Moderatör (kısmi sorumlu)] olsaydın herzaman karşımda 1 - 0 geride kalırdın. Aldığın konumu haketmediğin belli. Yöneticilik vasıflarına sahip biri de değil gibi duruyorsun. Forum'a daha ilk giriş cümlen bile şahsi kanaatler barındırdığını yansıtıyor. Şahsi kanaatler ile alınan kararlar foruma / siteye düzen değil düzensizlik getirir. Kimse senin şahsınla iyi geçinmesi gerekmiyor ve zorunda da değil. Herkesin kurallara uymaları yeterli. Ama sanırım bu senin için yeterli olmayacak. Sen burada köle yönetmiyorsun. Kurallara uymayanları kuralları uymaları konusunda uyarılarda bulunup hatalarını aktarmakla mükellefsin. Belkide şimdi değilsin...

Son düzenleme: 4 Temmuz 2015
  6. omer584

omer584

426
    487
    165
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Herkese merhaba.

Şurada yazdığım konuyla ilgili bir açıklama yapmak istiyorum: http://www.ets2mptr.com/konu/yeni-e...tajyer-support-takimi-uyeniz-karsinizda.3825/

Öncelikle şu konuda yazdığım ve %100 hatalı olduğum yazı konusunda BÜTÜN TÜRK OYUNCULARDAN ÖZÜR DİLİYORUM!

Hatamın mahsur görülür bir yanı yok kesinlikle söylememem gereken bir şey söyledim. Kesinlikle görevimi kötüye kullanma, başkalarının oyununu kasten/bilerek/isteyerek zehir etme gibi bir isteğim veya amacım yoktur.

Herkesle iyi geçinme, heresle beraber eğlenme ve hoşça vakit geçirmek dileğiyle.

Tekrar söylüyorum ÖZÜR DİLERİM kusur %100 bana aitti ve kusurumu hepinizin önünde kabul ediyorum.

ÖNEMLİ! DÜZELTME ve TÜM TÜRK OYUNCULARDAN ÖZÜR!

Tosunpasa bunu beğendi.
  7. Unique1992

Unique1992
    Plaka

32
    577
    474
    190
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bravo dostum hatanı bilip özür dilemen çok doğru hareket.daha forumda yeni moderatörsün inş başarılı olursun.kolay gelsin sana

8. HasanV

HasanV
    Kayıtlı Kullanıcı

24
    122
    37
    20
    Özür dilemekde bir erdem tabi.

9. Ismail Can

Ismail Can
    Yasaklı Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

26
    509
    311
    165
    Iveco
    TruckersMP Profili
    Alicem in dediğine katılıyorum hatanı kendin görmen güzel bir şey. Moderatörlükte Başarılar :)

10. TopraKTV

TopraKTV

31
    174
    33
    100
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Uğur abi, bilmediğim içinsordum bilipte sorsam haklısın

bir insanın bir şey bilmemesi senin komiğine geliyorsa gülebilirsin

Konu Durumu: