1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Yediğim Banın Bilgilerini Nereden Bulabilirm?

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve FurukoGZZ tarafından 29 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. FurukoGZZ

FurukoGZZ
    Kayıtlı Kullanıcı

23
    2
    2
    15
    Öncelikle selamlar. abicim, 40 kişi bir yere toplanmış tek şerit ve önde manyağın teki 2 yoluda kapamış bende orayı gördüğüm anda el frenini çekip durmaya çalıştım ama duramadım sonuçta benim diğer insanlar gibi lüks bir tırım yok. benim tır durmadı ve önde bekleyen bir tıra çarptı arkamdan ise benle beraber bir araba geliyodu oda bana çarptı adam çarptığı için bana ana avrat sövdü bişi demedim öndeki adama çarptığım için aracımda 27 hasar oluştu arkadan vuranda yüküme zarar verdi onuda geçtim ban kontrol yeri şimdilik çalışmıyor diye neyden, nasıl, kaç gün banlandığımı bilmiyorum Allah rızası için bari kaç gün banlandım onu söyleyin yeter.

Extreme bunu beğendi.
  2. Erendeha

Erendeha
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

18
    286
    849
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Ban kontrol yeri çalışıyor hocam şu an ben kendi banımı görebiliyorum

3. Doctor Pikachu

Doctor Pikachu
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

22
    376
    1.118
    260
    Scania
    TruckersMP Profili
    Kendi Truckersmp hesabına girip profil kısmından kaç gün ban yediğinizi ayrıntılara girdiğinizde de neyden yediğinizi gösterebilir sistem.

38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  4. Paarthurnax

Paarthurnax
    Plaka

27
    970
    2.187
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bu forumun Truckers Mp ile hiçbir alakası yok. Burada sadece kendi halinde takılıp, birbirimize yardım ve muhabbet ediyoruz.

Konuya gelecek olursak, sana küfür eden kişiyi fotoğraf alarak banlatabilirsiniz, sana haksızlık yapıldıysa bunu da video kaydı bulunduğu sürece kanıtlayabilirsin. Ban geçmişini de https://truckersmp.com/ dan giriş yaparak öğrenebilirsin.

38 KAYSERİLİ 38 ve Doctor Pikachu bunu beğendi.
  5. Hakankeskin4050

Hakankeskin4050
    Kayıtlı Kullanıcı

34
    7
    9
    0
    Kardeşim lüks tırdan ziyade ayarlar>oynanış kısmında fren ayarı var onu maksimum yaparsan 110 la gittiğin halde freni köklediğin an duruyor. Kaza oluyor, öndekinin tırı stop ediyor falan Mpde bu şekilde sürmen daha faydalı olur. Mesafeyi de korursan sıkıntı yaşamazsın.

Doctor Pikachu bunu beğendi.
  6. onurornek1225

onurornek1225

26
    61
    21
    85
    DAF
    Çekicinin fren hassasiyeti veya duramaman oyun profilinizdeki mevcut paraya göre değil. Senin gereksiz hızlanman sonucu oluşmuştur.

Yoldaki oyuncular geç yüklendiği için tepki süren artmış olabilir. Veyahut kullandığın sistem gereksinimleri nedeniyle ayna görüntü mesafesi herkes gibi ultra seviyesinde değildir. Bu yüzden ikincil olarak sürekli navigasyondan yol durumunu kontrol etmeli, hızınızı yolun durumuna göre azaltmalısınız. Aksi takdirde arkadan çarpmalarda suç sizde olur.

Geçmiş olsun.

Doctor Pikachu bunu beğendi.
  7. FurukoGZZ

FurukoGZZ
    Kayıtlı Kullanıcı

23
    2
    2
    15
    verdiğiniz her bilgi için teşekkür ederim. ban kısa süreli yemişim. oyunda zaten eski bi insan değilim cahıllik etmişim sizi burda yordum bundan dolayı özür dilerim.

Son düzenleme: 30 Kasım 2020
    Hakankeskin4050 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.