1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Yediğim ban sizce hatalı mı?

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve erensatar27 tarafından 29 Nisan 2021 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. erensatar27

erensatar27
    Kayıtlı Kullanıcı

19
    35
    6
    10
    Merhaba arkadaşlar dün yediğim banı inceler misiniz 10 gün yemişim banın hatalı olduğunu düşünüyorum

https://url.jmdev.ca/13dfe

Bu Türk arkadaş benim önüme atladı ben 110 kmh ile gelirken hem korna hem selektör attım fakat beni takmadı ve yola çıktı benim pcmde onun yola atlaması çok daha açık gözüküyor fakat zaten 1.40 ile fps yerlerde olduğu için kayıt programı kullanmamaya başlamıştım her neyse dediğim gibi ben 110 kmh ile gelirken önüme atladı ve ben frene de geç basma durumunda kaldım sizce kim haklı itiraz etmeli miyim

NOT/ İlk banım

2. Doctor Pikachu

Doctor Pikachu
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

22
    376
    1.118
    260
    Scania
    TruckersMP Profili
    Kişi zaten 100-150 metre varken adam yola çıkmış. Ve burada bence frenleyip adamı bekleyebilirsin. Ayrıca böyle bir yolda karşısı da kalabalık. Sol şeride çıkarak karşı tarafı da riske atıyorsun ki karşıdan gelene de çarpmışsın. Adam yola çıktığı andan itibaren frene bassan yavaşlarsın. %100 haklı.

3. Draconian

Draconian
    Plaka

33
    176
    287
    205
    Scania
    TruckersMP Profili
    Selam. Önüne atlamış gibi durmuyor. Gayet kontrollü yola çıkmış. Yavaşlayıp bu kazayı önleyebilirdin. Ben admin olsam adama gelip vurmuş gitmişsin gibi görürdüm. Geçmiş olsun.

4. erensatar27

erensatar27
    Kayıtlı Kullanıcı

19
    35
    6
    10
    Aslında haklısın genelde beklerim yol veririm ama o an sıkıntıdan mıdır bilmem hızımı kesmedim sonra oda sağa çekmeyince kaza oldu maalesf.. Karşıdan gelene ise çok ufak bir hız ile çarptım 10/15 felandı

Teşekkürler

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 29 Nisan 2021
    HandCuff bunu beğendi.
  5. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.456
    3.065
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Adam o yola çıktıktan sonra sağa kaçamaz hemen. Anlık frene basıp senin makas atmana izin verebilir en fazla. Ama sen o arada zaten adamı "karşıdakine vurmamak için" biçmişsin. Kısaca ban haklı, gün sayısı admine göre zaten (süresi de bence normal).

6. Korhan

Korhan
    Plaka

25
    334
    508
    220
    TruckersMP Profili
    Ne kadar hız meraklısı oldunuz. Frene neden basmıyorsun? Haklı ban.

7. gazomaniac

gazomaniac
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

41
    85
    128
    85
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Ben bile bu kadar kontrollü çıkmıyorum yola , adam ,"yola nasıl doğru şekilde çıkılır" diye ders niteliğinde video atmış resmen ve siz bu adama arkadan gelip çarpmışsınız. Vallahi diyecek söz bulamıyorum. Haklı ban.

hazaraakk bunu beğendi.
  8. erensatar27

erensatar27
    Kayıtlı Kullanıcı

19
    35
    6
    10

Açıkçası bende gerçekçi sürmeyi çok severim ki öyle yaparım zaten kullanığım tır 370 lik scania yani en güçsüz versiyon bilgisayarımın fps değerleride düşük olduğu için yavaş gitmeyi tercih ederim 370 lik scaniayı 110 a çıkarmak baya zaman alıyor çıkmışken inmek istemedim açıkçası ama hata yaptım zaten ilk banım keşke 10 gün değil de 4/5 gün verseydi ...

Korhan bunu beğendi.
  9. Paarthurnax

Paarthurnax
    Plaka

27
    970
    2.187
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Öncelikle, raporlayan arkadaş gayet güzel bir şekilde yola çıkmış. Senin o mesafede yavaşlaman gerekirdi ki o yolda da 110 ile gitmek sakıncalı. O arkadaş da sağa kaçsa duvar var, sola kaçsa karşıdan gelen var. Yani senin banın haklı.

Diğer bir konuya gelecek olursak, bunda perma yemediğine dua et. Sen daha önce perma ban yedin ve yeni hesap açtın. Bu da yaklaşık 3 hafta önceye geliyor. Yeni hesap açıp 3 hafta içinde tekrar ban yiyebiliyorsan, sonraki banlarında problemi kendinde aramalısın. Belki de bu banında özür dilesen adam raporlamayacaktı... Ve bir tavsiye, sistemin düşükse kalabalık yerlere girmemeye özen göster. Girsen bile yavaş git.

hazaraakk, Ghost, Korhan ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  10. MATADORTHE

MATADORTHE
    Plaka

24
    362
    180
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Video karşı tarafın galiba. Hiçbir şey okumadan yola atlayanın değil de, frene basmayan adamın hatalı oluğunu herkes anlar. Yani frene basmayan sensin ve kesinlikle hatalısın.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.