1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Yediğim Ban Hakkında Görüşleriniz?

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve EMREUCN61 tarafından 10 Aralık 2020 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. EMREUCN61

EMREUCN61
    Kayıtlı Kullanıcı

19
    2
    0
    30
    Scania
    https://youtu.be/KsGLAwusI9I
    Arkadaşlar öncelikle Selamun Aleyküm tam 3 gün önce Kirkenes madende bir arkadaşın önünü sıkışık trafikte sollama yaparken kestim trafiğe sebep olmasın diye ancak ben ban yedim sizce haksız mıyım?
    İyi Geceler

2. HandCuff

HandCuff
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

29
    856
    1.328
    220
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    merhaba, geçmiş olsun. Ban %100 doğru maalesef. Yaptığın ''blocking, ramming, wrong way driving, reckless driving'' gibi çoğu şeyi içeriyor. Oyunda adaleti sağlamak bizim işimiz değil bir defa. Düşse bile adalet ters yöne girerek, başkasının önünü kapatarak, yolu engelleyerek sağlanmıyor üzgünüm ki

Son düzenleme: 11 Aralık 2020
  3. Paarthurnax

Paarthurnax
    Plaka

27
    970
    2.187
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ban malesef ki haklı. Oyuncuları bu şekilde yargılamak sana, bana ya da başka birine düşmez. Bak mis gibi video alıyorsun, eğer sıkıntı çıkarıyorsa raporlarsın, gerekeni yaparlar. Bu şekilde haklıyken haksız duruma düşersin.

4. AslenKral

AslenKral
    Plaka

40
    101
    184
    150
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Geçmiş olsun, ben de bu durumdan kendi raporumdan banlanmıştım,

https://www.youtube.com/watch?v=qEQiv5xdK-A

Videoyu 39. saniyeden kesip yollamış olsam sorun olmayacaktı ama o hatayı yaptık :)ve admin de haklı olarak bana da işlem yapmış.
    Bundan sonra bu hatalara düşmemek için sadece pinfo alıp raporluyorum. oyunda da gördüğüm arkadaşları uyarmaya çalışıyorum bu yönde harakette bulunmamaları için. Tekrardan geçmiş olsun sayılı gün geçer.

5. hackvita

hackvita
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Haklı ban sollama yapılmaması gereken bir yolda olsa sizi sollayan birinin yolunu kesemezsiniz. Geçmiş olsun.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.