1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Yasak için yetersiz kanıt :) Şakacı seni

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve mamiefe04 tarafından 14 Ağustos 2018 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. UBerk

UBerk
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.097
    785
    200
    Hayır amacımız o değil. Mamiefe04'ü tanırım. Kendi halinde sürer. Ona zarar vereni raporlar. Sen raporlamazsan ben raporlamazsam o raporlamasa bu adamlar devam edecek bu hareketlere. Tamam kabul ediyorum sırf banlatmak için girenler de var. Şu 3 ayda 300 saat MP oynadım en az 300 kişi de bana zarar vermiştir sinirimi bozmuştur ilk raporumu da 3 gün önce GERÇEKTEN sinirimi bozan bir trolle yaptım.

mamiefe04 bunu beğendi.
  2. HadesvsSelena

HadesvsSelena
    Yasaklı Kayıtlı Kullanıcı

24
    7
    0
    0
    Kardeşim adam banlatma demiyorum ama, madem trollerden nefret ediyorsunuz ve bu trollerin CD yolunda olduğunu biliyorsunuz niye o yola giriyorsunuz. Sonra da sinir oldum oluyor :D

3. HadesvsSelena

HadesvsSelena

24
    7
    0
    0
    Tamam
    kasıtlı yapılan hareketler neyse de bir kazayıda affetmek lazım hic mi gercek hayatta trafik kazası olmadı

4. UBerk

UBerk

1.097
    785
    200
    Beni ne kadar uçursa da küfür bile etsin isterse ncz ile içimden geçsin. Özür dilerse raporlamam.
    https://plays.tv/video/5b71fd6c252d97d10c/troll
    Bak mesela özür bile dilemiyor. Kasıtlı yaptığı ortada. Bir de bu konuda sana hak veriyorum. Mesela öndekine lag giriyor çarpıp uçuruyoruz sorry yazıyoruz Report yazıyor

5. MbrsscTR

MbrsscTR
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

383
    176
    105
    Scania
    TruckersMP Profili
    Diğer yollar kalabalık olmadığı için buraya geliyor insanlar, buraya gelince multiplayer oynadığının farkında varıyorsun. Yoksa kimse meraklı değil dorsesiz gezip milleti trolleyen tiplerle oynamaya. Ban konusunda yukarıdaki arkadaşın dediği gibi adam özür dilediyse ben raporlamam. Kasten yapmayan adam kendini belli eder zaten. Sırf milleti raporlamak için bu yola giren işsizler de var tabiki, adam dümdüz yolda ağır yükü olmamasına rağmen 50 ile gidiyor sağda solda gördüğü ufak hataları raporluyor. Rapor sistemini kötüye kullandığın tespit edilirse sistemden banlanabiliyorsun.

mamiefe04 ve UBerk bunu beğendi.
  6. Exxory

Exxory
    Plaka

14
    3
    100
    Scania
    TruckersMP Profili
    İstersen Feedback yolla veya da bir daha raporla bu sefer başka bir admin bakar

7. mamiefe04

mamiefe04
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

32
    259
    126
    140
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bu seni hiç ama hiç ilgilendirmez. Bana zarar veren olursa raporumu atarım bu benim en doğal hakkım. Oyunda denk geliyor abi rapor atalım diyorlar ama bazı konularda tolerans gösteriyorum ki göstermezsem de bu seni yine hiç ilgilendirmez. 50 rapor attıysam bil ki 47-48 tanesi kabul edilmiştir. Geriye kalan kabul edilmeyenler ise ya görüntü kalitesinden kullanıcı adını okuyamayan admin yada bunun gibi gördüğü halde görmemezlikten gelen admin yüzündendir. Yani her önüne gelene rapor atmıyoruz, bana zararı olan sonrasında hiçbir şey olmamış gibi yoluna devam eden oyuncuyu, küfür eden (küfürden ban yedim) her oyuncu için rapor atarım. Zararım dokunan oyuncu olursa onlar da beni raporlasın.

UBerk bunu beğendi.
  8. zzzzz

zzzzz

747
    1.041
    230
    Bana Çarpsın Ya da Başkasına Kesinlikle Banlatıyorum. Özür Dilemesi Fark Etmez. Biz Banlatmaz İsek Onlar Bizi Banlatıyor.

UBerk bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.