1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Teknoloji Yardım lütfen önemli

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve TayfunMkeml tarafından 14 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. TayfunMkeml

TayfunMkeml
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

27
    284
    50
    75
    TruckersMP Profili
    Bilgisayarım leptop yanında kucuk bır delik var oraya basdım orjinal windows 10 yüklendi birdaha yani cihazı sıfırladım Etsyi yükledim direksiyonu kurdum driverini yükledim böyle bir hata alıyorum Direksiyonum Logitech driving force gt

HATA : C:/Program Files/Logitech/Gaming Software/LWEMon.exe

Uygulama,yan yana yapılandırması doğru olmadığından başlatılamadı Daha fazla bilgi için lütfen uygulama olay günlüğüne bakın veya komut satırı sxstrace.exe aracını kullanın

hata bu veriyor windows sürümü eski diye olabilirmi eskimidir nasıl güncellerim antivirus programlarındanmı acaba sildim çoğunu bazı virus programlarvar denetım masasında bulamadım lütfen yardım edin

@Bomlife @CumaliBzdmr

2. CumaliBzdmR

CumaliBzdmR
    Yönetici
    Plaka

33
    4.641
    9.261
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Dfgt kullanıyorum da böyle bir sorun görmedim. Google'dan baktığım kadarıyla Microsoft visual c++ serisinin eksikliğinden demişler. Aşağıdaki linkte arkadaş anlatmış, ona bir bak. Ama eski konu olabilir. Sen güncel visual c++ bulursun. Bununla ilgili videolar falan da var.

LINK

TayfunMkeml bunu beğendi.
  3. TayfunMkeml

TayfunMkeml

27
    284
    50
    75
    TruckersMP Profili
    Sağol cumali abi Allah Razı Olsun deniyeceğim bu visual denen şey oyun indirirkende geliyor du herhalde bazı oyunlarda

cumali abi denedim olmadi başka sitelere baktim olmadi eski masaustu bilgisayarim var onda denedim sorunsuz açiliyor logitech gaming software en gec 3 ay sonra bilgisayarimi alicam ama leptopda windows 10 orjinal var bu hata geçmicek herhalde

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 14 Mayıs 2016
    CumaliBzdmr bunu beğendi.
  4. CumaliBzdmR

CumaliBzdmR
    Yönetici
    Plaka

33
    4.641
    9.261
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Yani geçici bir şeydir fakat başka bilgim yok. Bakarım yinede.

TayfunMkeml bunu beğendi.
  5. TayfunMkeml

TayfunMkeml

27
    284
    50
    75
    TruckersMP Profili
    sağol abi

@CumaliBzdmr abi geçmedi yandaki leptopun tuşuna basip formatlasam olurmu windows 10 orjinali yine

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 18 Mayıs 2016
  6. CumaliBzdmR

CumaliBzdmR
    Yönetici
    Plaka

33
    4.641
    9.261
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Tekrar yüklerim oyunları diyorsan yap. :)

7. TayfunMkeml

TayfunMkeml

27
    284
    50
    75
    TruckersMP Profili
    tamam abi zaten fazla yokki cs ets ats rust

8. TayfunMkeml

TayfunMkeml

27
    284
    50
    75
    TruckersMP Profili
    @CumaliBzdmr Abi sorun çözüldü driveri logitech gaming softwareyi windows 7 64 bit olarak indirdim açılmadı ertesi gün bilgisayarı açtım yanda logitech profiler açıkdı tıkladım açılmadı direksiyon takılı değil diye taktım direksiyonu hemen oldu çok sevindim 1 haftadır oynuyamıyodum direksiyonla yardım ettiğin için sağ ol abi konuyu kapayabilirsin

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.