1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü yardım ets2 1.10.1s hattası

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve deathectro tarafından 9 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. deathectro

deathectro
    Kayıtlı Kullanıcı

3
    0
    0
    SLm arkdaslar unsuported game version detected to play ets2mp you need to have ets2 1.10.1s steam release. diye bir hatta alıyorum multiplyr da napmam gerek cozumunu arastırdım bulamadım bana bı yardım ede bılırmısınız..:confused1:

2. NiekHD

NiekHD
    Emekli Yönetici Kayıtlı Kullanıcı

1.215
    2.256
    165
    Cvp: yardım ets2 1.10.1s hattası

eski sürüme geri alman gerekli.

betas bölümünden seçeceğin güncelleme şu olmalı "1.10.1.7" seçtiğinde geri alır ve multiplayerı oynuyabilirsin.

3. deathectro

deathectro
    Kayıtlı Kullanıcı

3
    0
    0
    dediğin gibi yaptım fakat yıne aynı sıkıntı betas guncellemeyı dedıgın gıbı 1.10.1.7 cektım ama hata yıne aynısı verdı :/

4. NiekHD

NiekHD

1.215
    2.256
    165
  5. İlhan

İlhan
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

36
    40
    0
    50
    MAN
    En üstteki "HİÇBİRİ - Beta programlarına katılma" tıklayıp kapatın. 412MB bir indirme yapacak ardından oyuna girebileceksiniz.

6. deathectro

deathectro
    Kayıtlı Kullanıcı

3
    0
    0
    Gene aynı problem bu problemı cozemedım :/ ve hic birsey yapma dedım halde 9mb lık bı ındırım yaptı

7. BFS

BFS

3
    0
    20
    TruckersMP Profili

En garantisi olarak betaları kapat tamamen. Oyunu sil. 0'dan tekrar kur steam üzerinden. Profilini yedeklemeyi unutma

8. C4zgır

C4zgır
    Kayıtlı Kullanıcı

11
    0
    15

MAXSTAR (nickni yanlış yazdıysam affola ) adlı kardeş sağolsun bana team viewerdan yaptı yardım iste sana da yardımcı olacaktır

9. Bomlife

Bomlife
    Plaka

2.105
    1.965
    300
    Mercedes

MP kurulumunda ETS2'nin dosyanın konumu soracak, "C:\Program Files\Steam\SteamApps\common\Euro Truck Simulator 2" yolunu seçmeniz gerekir.

Steamden kütüphaneye gelip oyuna sağ tıkla özellikler de BETALAR sekmesinden HİÇBİRİ seçeneğini seç.

ErenWinchesterr bunu beğendi.
  10. Maxstar

Maxstar
    Plaka

309
    49
    85
    Volvo
    TruckersMP Profili

+1 Bu problemle karşılaşan arkadaşlar önceden program files da kurulu ets leri olduğu için oluyor mp direk oraya yükleniyor SteamApps deki ets yi seçtiğinizde sorun çözülür

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.