1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Yanlış Ban Yedim?

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve pezevenginiz tarafından 30 Kasım 2019 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. tırcıaliusta

tırcıaliusta
    Kayıtlı Kullanıcı

25
    4
    0
    0
    merhaba durduk yere ban yedim ve sebebinide çok anlamadım yani bu hesap dışında başka bir ets2 mp hesabım yok.
    SS'ler:
    nasıl bir ban appeal'i (ban temyizi) oluşturayım yani ne yazayim?

2. Hapton

Hapton
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

390
    812
    230

Merhabalar,

Ban cezası bulunan bir hesabınız olduğunda başka bir hesap ile oyuna giriş yaptığınız takdirde hesabınız TruckersMP platformundan uzaklaştırılır. Ban cezanızı, itiraz etseniz dahi açılacağını düşünmüyorum. Bu arada kullanıcı adınız güzelmiş.

Yardımcı olabileceğim başka bir konu var mı?

unyeli527 bunu beğendi.
  3. tırcıaliusta

tırcıaliusta
    Kayıtlı Kullanıcı

25
    4
    0
    0
    hocam öncellikle tşk ederimde,,,,,,,benim sadece bir tane hesabım varki ve ben böyle bi şey yapmadım yani yapmadığım bi şey için ban mı yedim :D?? bi de ben ne yazayım ban appeal a

4. Tahsin Dede

Tahsin Dede
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

159
    28
    80
    Bide Oyun Yöneticileri Eğer Bilen varsa İsmin Çok Ahlaksız yada 2.Hesabı Bulup seni banlaması Normal Yoksa Neden Banlasınlar ki 2.Hesaptan Durduk yere Bende Çok saçma

38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  5. Hapton

Hapton

390
    812
    230
    Ban Evading kuralından dolayı yanlış bir yasaklama alan kullanıcı görmedim. İtiraz açıklamanızda tekrardan Ban Evading testi yapılmasını isteyin. Yukarıda belirttiğim gibi ban cezanızın açılacağını sanmıyorum.

6. tırcıaliusta

tırcıaliusta
    Kayıtlı Kullanıcı

25
    4
    0
    0
    valla hocam ben böyle bi şey yapmadım sen şimdi diyosun ispatlayamazsında o zmn ne yapiyim ben oyunu bırakıyım

7. BASHKOOV

BASHKOOV
    Plaka

31
    642
    916
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Bu hesabını daha önce başka bir arkadaşına verdiysen ve o arkadaşın permalıysa da bu durumla karşılaşıyor olabilirsin. IP çakışmasından dolayı sen de perma yemişsindir. Böyle bir durumsa eğer açılacağını sanmıyorum.

DesertEagle26 bunu beğendi.
  8. tırcıaliusta

tırcıaliusta
    Kayıtlı Kullanıcı

25
    4
    0
    0
    arkadaşlar tamam konuyu kapatabiliriz sıkıntının ne olduğunu biliyorum biraz karmaşık ama büyük ihtimal ban kalkıcak tabi moderatör yazdığımı anladıysa

9. RaiglacheL

RaiglacheL
    Plaka

35
    803
    1.428
    230
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Ban evadinglerde yanlış/hata olma olasılığı çok çok düşük bir ihtimal. Yine de itirazla çözülecek bir durum değil. Feedback gönderip, hesabın yeniden incelenmesini isteyebilirsiniz ama sonucun değişeceğini sanmıyorum.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.