1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Yanlış anlaşılma

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve Aristocrat tarafından 2 Mayıs 2017 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Aristocrat

Aristocrat
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

28
    198
    83
    120
    Scania
    TruckersMP Profili
    Merhaba arkadaşlar bir gün bu konuyu açacağım aklımın ucuna gelmezdi :D ama olacakmış oldu şimdi hemen konuya giriyorum kanıt burada videoda benim karşı şeridi kapatığım görülüyor onda sorun yok ama yolu bilerek veya isteyerek kapatmadım olay şöyle gerçekleşti seyir halindeyken önümde kaza yaşandı ve ben çarpmamak adına sola doğru yani karşı şeride doğru yöneldim sağım ve önüm dolu olduğu için zaten dörtlülerim de yanık arkadaş sellektör atıp düracağına son an yerine o anda frene basıp dursa olmuyor mu ? kaza var ve yolun durumu da ortada günah keçisi benmiyim gene taktir size kalmış olay bu yani itiraz et derseniz edicem yok kardeş uğraşma anlatamazsın bu durumu yada sen hatalısın öyle yapmaman gerekiyordu derseniz de gene'de eyvallah ilgi ve alakanız için teşekkürler.

2. SerkanA

SerkanA

248
    216
    165
    Renault
    TruckersMP Profili
    Özellikle C/D yolun olası kaza riski ve ban olayına karışmamak için Video Kayıt programını bu güzergahta kullanmanı tavsiye ediyorum.

Aristocrat bunu beğendi.
  3. Aristocrat

Aristocrat
    Plaka

28
    198
    83
    120
    Scania
    TruckersMP Profili
    o günün kayıtı yok sadece diğer günlerin var sildim yada kayıta almadım sanırsam

4. DarkBlueRZ

DarkBlueRZ

3
    0
    200
    Oraya nasıl geçtiğin belli değil, yani olayın öncesi yok, birisi sıkıştırıp seni oraya atmış olabilir. Uzun süre de karşı şeritte kalmamışsın. Bence ban atılmamalı, çok ucuz bir ban.

Aristocrat ve harunkynr bunu beğendi.
  5. Aristocrat

Aristocrat
    Plaka

28
    198
    83
    120
    Scania
    TruckersMP Profili
    itiraz edeyim mi diyorsun ek olarak şunu söyliyeyim bu benim ilk banım ve banlayan yabancı bir admin sanırsam türkçe mi inglizce mi yapıcam itirazı eğer itiraz et dersen

6. DarkBlueRZ

DarkBlueRZ

3
    0
    200
    İngilizceniz varsa ingilizce itiraz edin, Türkçe'de itiraz edebilirsiniz, adminler yabancı dile çeviriyor fakat daha fazla sürer bekleme süreniz. Ben hakkınızı arayın derim, bir ban bir bandır.

Aristocrat bunu beğendi.
  7. Aristocrat

Aristocrat
    Plaka

28
    198
    83
    120
    Scania
    TruckersMP Profili
    türkçe kadar anlatamam derdimi ben zaten banın süresi umrumda değil 2 gün zaten bu ralar proje ödevimle uğraşıyorum beklenir sorun değil ama böyle bir ban olması can sıkıyor ingilizce konusunda yardımcı olabilecek arkadaş varsa yardımlarını bekliyor olacağım çıkmaz ise türkçe olarak itiraz ederim artık onu da belirtirim zaten itirazda bulundum diye türkçe olarak buraya

DarkBlueRZ bunu beğendi.
  8. ALONE_DARK

ALONE_DARK
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

929
    356
    135
    TruckersMP Profili
    Şu videoyu izleyip sana ban işlemi yapan yetkili zata çok şaşırdım. Direk itiraz et türkçe yap itirazını ve aynı video yu kanıt göstererek firene basıp durmak yerine sana gelip çarpan ve seni raporlayan zatı şikayet et. 1 günlük banlansın aklı başına gelsin..

DarkBlueRZ, Ege1903 ve Aristocrat bunu beğendi.
  9. Aristocrat

Aristocrat
    Plaka

28
    198
    83
    120
    Scania
    TruckersMP Profili
    kahkaha attım ya :D :D :D hayır hep böyle beni bulur zaten her işi sakınarak yaparım ondan oluyor sakınan göze çok batar derler ya o hesap :D tavsiyelerinize uyacağım yardım ve destekleriniz için çok teşekkür ederim @aksu5561 @DarkBlueRZ @ALONE_DARK

DarkBlueRZ bunu beğendi.
  10. Kaan YOLAY

Kaan YOLAY
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

577
    143
    125
    Scania
    TruckersMP Profili
    Direk itiraz et, yetersiz kanıt :)

Aristocrat bunu beğendi.
Konu Durumu: