1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Haber Yakında World Of Trucks’ta

Konusu 'Haberler / Güncellemeler' forumundadır ve Kaanthos tarafından 6 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. [​IMG]
    Euro Truck Simulator 2 ve American Truck Simulator için gelecek olan büyük güncelleme şu geliştirmeleri içerecek: Harita genelinde düzenlemeler, yapay zeka geliştirmeleri, geliştirilmiş şanzıman kodlaması, xinput desteğinden CSIO Teknolojileri için ek bir desteğe, dorse takmayı zorlaştıracak yenilikler... Daha fazlasını sonra açıklayacağız. Şimdi ise, World Of Trucks kontratlarına gelecek olan geliştirmeler üzerine odaklanmak istiyoruz.

En büyük bakımlardan birisi başlık altında gizlenmiş durumda. Deneme amaçlı yazdığımız kodların birçoğu artık çalışır hale geldi. World of Trucks'ın gelecek zamanda daha çok bilgi kod vs. içereceğini anladığımız için, bu içerikleri "cloud" (internet tabanlı depolama alanı)'a taşımamız gerektiğini anladık. Bu işlem şu an World of Trucks'a bağlanırken yaşadığınız birkaç sorunların ortadan kalkmasını sağlayacak.
    Harici sözleşmeler oyunların içindeki tüm resmi olan harita içeriklerinde çalışacak. Yani artık Euro Truck Simulator 2'de İskandinavya ve Going East DLC'lerinde harici sözleşmeleri yapabileceğiz. Bu durum American Truck Simulator için de geçerli.

Kontratların müşteri kısmını geliştirdik, böylece harici işleri direk olarak oyundan alabileceksiniz - ALT+TAB veya SHIFT+TAB'a gerek duymayacaksınız. Size en yakın olan işleri görebileceksiniz, böylece iş seçiminiz daha kolay olacak. Hatırlatalım tabii ki de işi seçtiğiniz zaman "Teleport" olmayacaksınız. Dorseye kadar sürüp kendiniz dorseyi almanız gerekecek.

World of Trucks'ta bölgesel ayarları geliştirdik. Böylece kendi bölgenize göre ayarlamaları yapabilirsiniz.
    Gelecek olan güncellemeler için artık yeni geliştirmeler olmayacak. Neredeyse Kapalı Beta kısmına yaklaştık. Burada bug düzeltmelerini vs. yapıyoruz. Yeni bir Açık Beta’yı dört gözle bekliyoruz. Sizlerin bu yenilikleri deneyip bize eksiklerimizi raporlaması bizim için her zaman mutlu edici oldu. Yeni güncellemelere birkaç hafta kaldı. Takipte kalın!

TÜRKÇE ÇEVİRİ: @Dystopia
    KAYNAK GÖSTERİLMEDEN PAYLAŞILMASI YASAKTIR!

2. ismail

ismail
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Bilgi için teşekkürler, ben oyun içerisinde sürekli harici sözleşmeler taşıyorum, hep aynı yere gitmek sıkıcı gelmişti, az iskandinavyaya harici iş götürelim -,-

3. Memduh Başgan

Memduh Başgan
    Plaka

0
    1
    230
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Hafta dediğine bakma daha 3-4 ay vardır buna :D

ismail ve serkant bunu beğendi.
  4. ismail

ismail
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Olsun geleceğini duydum ya o bile yeter, ben sözleşmeli işler geldiğinden beri hep sözleşmeli işler taşıdım, hiç normal iş almadım serbest çalışdan vs,
    131 tane sözleşmeli iş götürdüm aynı şehirlere gide gide bezdim :)
    https://scssoft.com/en/online_profile.php?id=308651

Rosem054 bunu beğendi.
  5. CumaliBzdmR

CumaliBzdmR
    Yönetici
    Plaka

33
    4.641
    9.261
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Scs daha yararlı işler yapsın. (Temsili isyancı) :)
    Adamlar yapıyor ya.

ismail bunu beğendi.
  6. SakirtEscobar

SakirtEscobar
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

25
    184
    100
    100
    Iveco
    TruckersMP Profili
    Scs daha yararlı işler yapsın.Sırf oyunu mp için aldım. Mp ekibi ve amatör mod yapımcıları scs 'den daha çok çalışıyor.

eagle1903 bunu beğendi.
  7. Mci61

Mci61

1.427
    744
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    İşte bunlar güzel şeyler... Büyük bir güncelleme olacağı kesin , açık betayı sabırsızlıkla bekliyorum.

Son düzenleme: 6 Mayıs 2016
  8. Koray55

Koray55
    Plaka

743
    196
    145
    Volvo
    TruckersMP Profili
    1 Ay en kötü haziranın ortasında gelir

9. matedoor

matedoor
    Plaka

38
    12
    6
    65
    DAF
    TruckersMP Profili
    Hız sınırı ile ilgili bir bilgi vermemişler. 90 km çok az kalıyor. Arttırsalar keşke...

10. FourtyFour

FourtyFour
    Plaka

35
    267
    450
    200
    Renault
    TruckersMP Profili
    Daha Renault T 'yi çıkaracaklar. Hey yavrum hey.... Klasik scs, duyur üzerinden yıl veya yıllar geçince çıkar :)

SakirtEscobar, Bruce Lee ve MertOguz bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.