1. Merhaba Ziyaretçi !
  World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
 2. Merhaba Ziyaretçi,
  discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
 3. Merhaba Ziyaretçi,
  Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Haber Wyoming: Madenler

Konusu 'Haberler / Güncellemeler' forumundadır ve Ghost tarafından 28 Nisan 2021 başlatılmıştır.

 1. Ghost

  Ghost
  Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
  Plaka

  625
  1.671
  435
  Amerika Birleşik Devletleri'ndeki madencilik endüstrisi uzun bir geçmişe sahiptir ve bugün ülke ekonomisinde çok önemli bir kısım olmaya devam etmektedir. En büyük kömür tüketicisi olmasına rağmen, ABD aynı zamanda en çok ihracat yapan ülkeler arasında ilk beşte yer almaktadır. Bugün, ABD'nin Wyoming eyaletine ve oyuncuların American Truck Simulator'ın Wyoming DLC'sinde sözleşme alabilecekleri sektörlere daha yakından bakacağız .

  [​IMG]

  Dağlık bir bölgede bulunan Wyoming, 1986'dan beri ABD'nin önde gelen kömür üreticisi konumunda olup, 42 milyar ton rezerv geri kazanılabilir kömür ile ülkenin kömürünün yaklaşık% 40'ını ve henüz çıkarılmamış olan tahmini 1,4 trilyon tonu sağlıyor. Yaklaşan Wyoming DLC'mizde yer alacak böyle bir maden, The Black Thunder termal kömür madeni. Campbell Country'de bulunan bu, dünyanın en büyük kömür madenlerinden biridir. Daha temiz ve yenilenebilir enerji kaynaklarının artan şekilde benimsenmesine rağmen, maden hala büyük talebi karşılamaya devam ediyor ve yılda tahmini 115 milyon ton kömür üretiyor ve dünyada bir milyar ton kömür taşıyan ilk kömür madeni oldu!

  [​IMG]
  [​IMG]

  Wyoming'deki sürücüler, eteklerinde bulunan bakım garajlarına parça ve mal teslim ederek Madenlerde kömür taşıyan maden damperlerinin servis ve bakımına katkıda bulunabilecekler.

  [​IMG]

  Ancak, devletten yapılan tek büyük ihracat kömür değil! Wyoming ayrıca, ülkenin soda külünün (veya daha yaygın olarak kabartma tozu olarak bilinir) yaklaşık% 90'ını sağlayan dünyanın en büyük trona deposuna da ev sahipliği yapmaktadır. Kağıt, deterjan, tekstil, cam ve daha fazlasını içeren bir dizi günlük üründe kullanılır!

  [​IMG]
  [​IMG]

  Wyoming DLC'mizdeki kamyoncular aynı zamanda bir soda külü madeninin neredeyse 1e 1 ölçekli önemli bir deposuna teslimat yapabilecek ve günlük operasyonları için gerekli malzeme ve kargoların teslim edilmesine katkıda bulunabilecek.

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  'Wyoming benimdir' demek istiyorsanız, American Truck Simulator için Wyoming'i Steam istek listenize eklediğinizden emin olun. Gelecekteki içeriğimizin geliştirilmesi ve yayınlanması konusunda bize gerçekten yardımcı oluyor. Desteğiniz için teşekkür ederiz.