1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Duyuru WOTMP.com - Yılın Şirketini Seçiyor (2015) | Sonuçlandı!

Konusu 'Ödüllü Yarışmalar / Çekilişler' forumundadır ve Bomlife tarafından 16 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Yılın şirketi sizce hangisi olmalı?

Bu anket 27 Eylül 2016 tarihinde kapatılmış.
  1. Akıncı Lojistik

4,0%
  2. Anadolu Trans

2,2%
  3. Ata Lojistik

2,2%
  4. Çılgın Türkler Lojistik

0,7%
  5. Efsane Logistics

5,6%
  6. Efsane Türkler

0,7%
  7. Ekip Lojistik

28,5%
  8. Freedom Logistics

9,6%
  9. Hedef Lojistic

15,6%
  10. Jet Lojistik

0,9%
  11. Bozkurt Lojistik

0,3%
  12. Krippel Company

0,6%
  13. Lider Team

12,3%
  14. Osmanlı Torunları Logistics

2,2%
  15. Öz Dostlar Nakliyat

1,9%
  16. Pegasus L.J.T

0,7%
  17. Rota Lojistik

1,3%
  18. Tiger Lojistik

7,9%
  19. Turan Lojistik

2,1%
  20. Turkish Roads Logistics

0,4%
  21. Yeniçeriler Transport

0 oy
    0,0%
Birden fazla oya izin veriliyor.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Kerim41k

Kerim41k
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

32
    115
    289
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Eyvallah. Bu da kenarda dursun sözlerimi uydurmuyorum, gözlemlediklerim/gördüklerimle konuşuyorum yanlış anlaşılma olmasın. https://i.hizliresim.com/o8R8yb.png

@Charles böyle bir ortamda da olması gereken o zaten. ;)

SukruK bunu beğendi.
  2. Bomlife

Bomlife
    Emekli Yönetici Kayıtlı Kullanıcı
    Plaka

2.105
    1.965
    300
    Mercedes
    Bana 1 saatin lafını mı yapıyorsun şimdi? Bu mesajımdan sonra en ufak tartışma yaratacak mesajlar gösterimden kaldırılacaktır.

3. ALtuğ GürsaL

ALtuğ GürsaL
    Plaka

38
    24
    19
    100
    DAF
    TruckersMP Profili
    Oylamaya Katılan Tüm Şirketlere Başarılar Dilerim.

4. Explorationx

Explorationx
    Plaka

33
    37
    15
    130
    Scania
    TruckersMP Profili
    İnşallah hak eden kazanır ALLAH şahididir. Olanların hayırlısı olsun.

5. Xpion

Xpion
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

28
    22
    4
    65
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Başarılar katılan tüm şirketlere.

6. 24ciMin

24ciMin
    Plaka

36
    4
    80
    Mercedes
    TruckersMP Profili
  7. Scarface34

Scarface34
    Plaka

26
    154
    95
    155
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Bu konuda şirket üyeleri dışında diğer üyeler neye göre en iyiyi seçiyor? Yani mesela bende oylamak istiyorum fakat o şirketin içinde olmadığım halde neye göre oylama yapabilirim? Bu konuda aydınlatırsanız sevinirim yoksa rastgele bir firmayı seçip oylamak bence hiç adil olmaz.

AHMETUGBA ve Kerim41k bunu beğendi.
  8. bluesbass

bluesbass
    Plaka

32
    176
    345
    250
    Renault
    TruckersMP Profili
    Oylamaya katılan şirketlerin forumdaki aktifliğine göre bir karara varabilirler.
    Aktiflikten kastım da forumda açılan konvoylar, medya/fotoğraf bölümündeki aktiflik. Çeşitli diğer sosyal medyadaki aktifliğe göre bu forumdaki oylamada oy verirseniz bu forumun amacından saparız.

ToRoo 2 ve AHMETUGBA bunu beğendi.
  9. AHMETUGBA

AHMETUGBA
    Plaka

676
    459
    165
    Scania
    TruckersMP Profili
    örnegin ; forum için de aktif olan firmaya oy verilebilir youtube facebook gibi sosyal medya sayfalarından bakılabilir hangi firma daha düzenli gibisinden forumda ki medya sayfasına da bakılabilir gibi ama sonuç olarak karar sizindir .

bluesbass ve ToRoo 2 bunu beğendi.
  10. Scarface34

Scarface34
    Plaka

26
    154
    95
    155
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Verdiğiniz tavsiye ve önermediğiniz davranışı karşılaştırınca ortaya pek güzel bir şey çıkmıyor. Çünkü burada da bir sosyallik var ve forumdaki nasıl bir aktifliğe göre oylayabilirim ki? Şöyle söyleyeyim medya ve fotoğraf bölümündeki şirket sonuçlarına bakarak pek bir sonuca varamam. Çünkü şirket vardır bilgisayarı-ekipmanı iyidir videoları hazırlar döktürür. Bir şirket vardır durumları o kadar iyi değildir ne bileyim belki sadece fotoğraf atabilirler ama harika şirketlerdir. Hem ayrıca biz araştırmacı değiliz ki aranızda kaç kişi 22 şirketi de baştan aşağı takip edebilir ki? Yapmıyorum fakat bende medya bölümünde bir konu açıp doldurup süsleyebilirim. Şirketim olsa idi bu çok puan getirirdi. Şirket üyeleride bizim medya ölü diyip başkasına oy vermez onların medya iyi diye. Şahsen bir uyumsuzluk var gibi görünüyor. Değerlendirme hususunda bir eksik ya da yanlış bir alışkanlık edinilmişe benziyor.

22 tane şirket var ama ben hangi birisini takip edebileyim ki. Şahsen kaçımız 22 şirketide iyice inceleyip öyle oylamaya sunuyor. Şahsen şirketim yok bir şirketede dahil değilim fakat. Böyle olmaz ki. Şimdi videolardan bir şeyler elde edilebilir fakat hangi birisini inceleyelim beş tanesini incelesem diğerlerine haksızlık diğerlerine şans tanısam başkasına haksızlık.

Bu oylama sanırım iki yıldır var ve bu ikinci yılı olsa gerek. Bunca zamandır bir sisteme oturtulmamış olması pek hoş değil. Eğer bir faydası olacaksa oylama konusunda nasıl bir yol izlenebileceğini kendi düşüncelerimle paylaşayım.

Her şirket haftada bir konvoy yapıyordur herhalde. Eğer bu şirketler forum aracılığıyla -sayfanın bir köşesine ufak bir "Şirket Takvimi" tarzı bir şey yerleştirilebilirse- her şirkete bir hafta "Ziyaretçi Haftası" tarzında oyun sahiplerine bir randevu verilmiş olsa bence çok güzel olur. Bu olay bir yıl boyunca döngüde kalsa ya da yılın belirli bir zamanı başlatılsa ve o hafta o şirketin üyeleri ile beraber sohbetler, oyunda konvoylar düzenlenebilirse ve kendi konvoylarına ziyaretçi alımı açarlarsa bence güzel olur. Hem her gün musait olamasakta haftanın bir günü illaki o konvoya katılma şansımız olur. Belki konvoya ziyaretçi alımı yapıyorlardır fakat ben şahsen bir şirketin konvoy daveti yaptığını kayıt olduğumdan beri hiç görmedim. Böyle bir şey olsa her şirkete hak tanımış olabiliriz. Bence böyle olmalı ya da daha adil bir şekilde olmalı. Forumdaki resim ve videolara bakarak ben kesin bir sonuca varamam ki. O aksiyonunu içinde olmalıyım bence. Videoda bana ne verilirse onu görüyorum.

Son düzenleme: 16 Aralık 2015
    Daxtie, Hardy, Semihcan ve 1 kişi daha bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.