1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü WoT kayıt hatası.

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve Tanker Nejla tarafından 1 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. Tanker Nejla

Tanker Nejla
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

31
    4
    1
    35
    TruckersMP Profili
    Selamlar,

Bu sabah ETS2'yi steam üzerinden satın aldım. bir iki saat solo oynadıktan sonra hesabımı WoT'a bağlamak istedim. lakin WoT'ta hesabı oluştururken mail adresimi yalnış yazmışım. Mail adresimi onaylamadan giriş yapmama izin vermiyor. Olmayan bir mail adresi girdiğim içinde mail adresimi onaylayamıyorum. Bunun yanı sıra yeni hesap oluşturmak istediğimde de, steam hesabınız başka bir hesapla eşleştirilmiştir diyor ve yeni hesap oluşturmama izin vermiyor. Bunu düzeltmek için ne yapabilirim?

2. FatihReiz

FatihReiz
    Plaka

34
    33
    4
    65
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Son düzenleme: 1 Nisan 2015
  3. Tanker Nejla

Tanker Nejla

31
    4
    1
    35
    TruckersMP Profili
    Steam hesabım ile bir kere etkinleştirdim. o hesabında mail adresini yanlış girmişim. doğal olarak e-mail'e girip doğrulayamıyorum. steam hesabını da bu yanlış mail girdiğim hesap ile bir kez eşleştirdiğim için de farklı bir hesapla eşleştirmeme izin vermiyor. Yani evet, vermiş olduğun sayfadan denedim ve bana steam hesabınız zaten eşleştirilmiş uyarısı veriyor.

4. Bomlife

Bomlife
    Emekli Yönetici Kayıtlı Kullanıcı
    Plaka

2.105
    1.965
    300
    Mercedes
  5. FatihReiz

FatihReiz
    Plaka

34
    33
    4
    65
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Söyle bir cözüm olabilir:

1.) Yeni bir mail hesabi ac
    2.) Steam programini ac sonra ayarlar hesaplar baglanti mail adresini degistir de ve sonra yeni acilmis mail adresini gir
    3.) bu steam hesabi Wot'da tekrar etkinlestir.

6. Tanker Nejla

Tanker Nejla

31
    4
    1
    35
    TruckersMP Profili
    @Bomlife ingilizcem çok kötü olduğu için denemeyi bile düşünmüyorum. Derdimi anlatamam bile.
    @FatihReizhemen deniyorum. Belki çözüm olabilir.

Edit:@FatihReiz WoT'a kayıt olurken yazdığım ve steam'de kullandığım mail adresileri farklı ama... İşe yaramayabilir.

Edit 2:@FatihReiz Söylediklerini denedim. işe yaramadı. Bunun yanı sarı aile paylaşımını açıp farklı bir steam hesabı ile giriş yapmayı denedim. O da işe yaramadı.

7. FatihReiz

FatihReiz
    Plaka

34
    33
    4
    65
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Aslinda bir sorun yok suan cünkü eger Steam dedim gibi yeni mail adresini eklediysen, 24 Saat icinde etkinlestirme yapilmadi icin, sonra tekrar yeniden steam etkinlestirme yapabileceksin.

8. Tanker Nejla

Tanker Nejla

31
    4
    1
    35
    TruckersMP Profili
    Eğer öyle ise sorun yok. Teşekkür ederim yardımlarınız için. Yarın akşam yeniden deneyip. Sonuçları yazacağım.

Edit : Sorun çözüldü. 24 saat aktif olmadığım için tekrar eşleştirme izni verdi sistem. üyelik sistemini oluşturdum. Sorun çözüldü. Konu kilit lütfen. İlginiz için teşekkürler...

Son düzenleme: 3 Nisan 2015
    FatihReiz bunu beğendi.