1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü World of Trucks'a Bağlanamıyorum

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve JR Smith tarafından 17 Mayıs 2021 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. JR Smith

JR Smith
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

26
    2
    0
    35
    TruckersMP Profili
    Başlıkta da belirttiğim üzere World of Trucks'a bağlanamıyorum steami bağlarken 'NONE FROM THE GAMES OWNED BY YOUR STEAM ACCOUNT CAN BE USED TO SIGN UP TO WORLD OF TRUCKS' böyle bir uyarı veriyor daha öncesinden hiçbir şekilde kayıt olmadım ilk defa kayıt oluyorum

2016 da açılmış olan bir konu vardı onu da okudum orda steamdeki e mail ile kayıt olmuşsundur şifreni resetle diyor ama o e mail ile şifre resetlemeye çalıştığım zaman böyle bir hesap bulunamadı diyor

2. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.456
    3.065
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    "Sahip olduğunuz Steam oyunlarından hiçbiri WOT'a kayıt olmada kullanılamaz" diyor.

Oyunlar orjinal mi?

Doctor Pikachu bunu beğendi.
  3. JR Smith

JR Smith
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

26
    2
    0
    35
    TruckersMP Profili
    evet orjinal

4. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.456
    3.065
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Steam profilini "Herkese Açık" yap ve tekrar dene. Eğer işe yaramazsa, muhtemelen o oyunlar WoT'a kayıtlı. support@worldoftrucks.com adresine mail atarsın.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.