1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Teknoloji windows 10 sıfırlama

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve ets2cidayi tarafından 10 Kasım 2020 başlatılmıştır.

1. ets2cidayi

ets2cidayi
    Kayıtlı Kullanıcı

23
    64
    25
    0
    arkadaşlar dün akşam bilgisayarı normal şekilde kapattım güncelleme fln da olmadı sabah açtım şimdi görüntüde herşey silinmiş bazı şeyler duruyor ayarları sıfırlamış bide ekrana hesabınızda oturum açamıyoruz diye hata çıkıyor formatlamış gibi bu sorunu nasıl çözecez acaba ??

2. Paarthurnax

Paarthurnax
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

27
    970
    2.187
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bilgisayarındaki kullanıcı silinmiş muhtemelen. Kullanıcı hesaplarında herhangi bir değişiklik yapmışmıydın?

Ayrıca sistem geri yükleme varsa kontrol et, yükle. Başka türlü geri dönüşü var mı bilmiyorum.

hoca33 2, Extreme, ets2cidayi ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  3. ets2cidayi

ets2cidayi
    Kayıtlı Kullanıcı

23
    64
    25
    0
    kullanıcı silinmemiş ama geçemiyorum ona biraz araştırdım ama bende olmuyor geçici kullanıcıya geçiyor sürekli kendi kullanıcım duruyor yerinde

4. F0rneo

F0rneo
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

33
    669
    209
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    e posta hesabına erişimin varsa microsoft hesabının ,ona girmeyi dene otrum açma seçeneklerinden umarım yanlış anlamamışımdır

5. Paarthurnax

Paarthurnax
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

27
    970
    2.187
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    O zaman yeni kullanıcı hesabı açıp, güvenli mod ile yönetici olarak giriş yapıp açamadığın kullanıcı hesabını yenisine kopyalamayı dene.