1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Teknoloji Win ayarlar

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve EmreG tarafından 1 Haziran 2019 başlatılmıştır.

1. EmreG

EmreG
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

589
    810
    185
    TruckersMP Profili
    Bilgeseyarcıdan 10 tl ye çakma win 7 yükletmiştim ondan mıdır bilmiyorum ama arka plana resim koyuyorum pc kapa aç yapıyorum koyduğum resim gidiyor pc ye şifre koyuyorum bi o kalıyor bu sorunu nasıl düzeltebilirm . acaba windows orjinal olmadığı için midir ?

2. HellorD

HellorD
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

25
    1.851
    5.180
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Çakma Win 7 diye birşey yok :) Eski bir sürüm yüklemiştir. Windows 7 artık güncelleme almıyor :)

3. Tuğrul Han

Tuğrul Han

531
    223
    135
    Arkadaşın dediği doğrudur çakma Windows olamaz 10 tl format attırıyorsun güncellemelerini yüklememiştir yüklememesi de doğal bir durum kendin yükleyeceksin.

Windows 7 güncelleme aracı

Not: Windows sümünü aktif olmuş mu eğer yapılmamışsa muhakkak yapılaması gerekir yoksa güncelleme alamazsın.

Makale oku Windows 7 desteği ile alakalı

Son düzenleme: 1 Haziran 2019
  4. The Lock

The Lock

30
    91
    42
    50
    Scania
    TruckersMP Profili
    windows 10 varken 7 ne bilim...