1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Volvo FH model çekicim yavaş gidiyor.

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve Deathsorrow tarafından 17 Mayıs 2017 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Deathsorrow

Deathsorrow
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

27
    19
    9
    65
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Selamlar herkese.An itibariyle 16 lwl olup 2 adet volvo çekici satın aldım.Biri -Volvo FH- Diğeri ise -Volvo FH 16 Classic-.Her ikisini de tamirhanede 6 vitesli Allison şanzıman taktırdım.Motorları güçleri/torkları/aks kontrolleri tamamen tıpa tıp aynı.Ancak Volvo FH model aracım YÜKSÜZ 143 km hız yapıyor.Volvo FH 16 Classic ise 160 ı buluyorum.Nedenini düşündüm düşündüm bulamadım,yardımcı olursanız çok sevinirim.(NOT:araçları test ettiğimde hasar yoktu,retarder kapalıydı ve hız sınırlayıcı aktif değil)

2. BASHKOOV

BASHKOOV
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

31
    642
    916
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
  3. Deathsorrow

Deathsorrow
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

27
    19
    9
    65
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Anladım hocam çok teşekkür ederim yardımcı olduğun için.Ben de bir yerde hatamı yapıyorum diye 1 saattir düşünüyordum.Öneriniz için de ayrıca teşekkür ederim.

bashkooV bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.