1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Vodafone İnternet

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve BulleTradek tarafından 11 Temmuz 2018 başlatılmıştır.

1. ÖZGÜR TR

ÖZGÜR TR
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

10
    8
    65
    Scania
    Yaklaşık 9-10 Aydır Kullanıyorum Gayet Memnunum Resmi Anlık Olarak Çektim Ve AKK'Deyim.(akk'de olduğu zaman arada sırada hız düşürmüyor :D)
    Fakat Benim Bölgemde Kendi Alt Yapısı Var Kendi Alt Yapısı Varsa Oturduğun Yerde Öneririm Fakat Yoksa Türk Telekom da düşünebilirsin.
    Bu arada bu internetin fiyatı Türk Telekomun 8mb internet fiyatıyla aynı haberin olsun daha ucuzdur vodafone :)

2. O1f1

O1f1

291
    147
    110
    TruckersMP Profili
    Şimdi bana göre şuan abone olunabilecek ISS'ler Türk Telekom, Netspeed ve Vodafone.

Türk Telekom'u bölgenizde Türk Telekom fiber (FTTC/B/H) varsa tercih edin derim.

Netspeed de Türk Telekom'un fiber altyapısı üzerinden hizmet verebiliyor.

Vodafone ise kendi altyapısı, Turkcell'in altyapısı üzerinden hizmet verebiliyor. Türk Telekom bazı binalardaki fiber altyapısı Vodafone'a açtığı oluyor.

Eğer binanızda Turkcell altyapısı bulunup, Türk Telekom'un fiberi yoksa Vodafone almanızı öneririm. Her ikisi de varsa TT yurtdışı çıkışında daha iyidir lakin daha fiyatlıdır, Google hizmetleri (YouTube en önemlisi) münhasır durumu sebebiyle ise daha yavaştır.

3. Duzanli

Duzanli
    Plaka

24
    15
    13
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    Oturduğun semtte fiber altyapı varsa Süperonline'a yönel derim Vodafone'dan memnun olan pek görmedim denildiği gibi müşteri hizmetleri rezalet. Vodafone bağlatıcaktım 1 hafta gelmediler baktık olmayacak Supere geçtim 2 gün içinde gelip bağladılar :) Uydunetten geçtim aman onun yanına bir daha yaklaşmam :D

4. nameless23

nameless23
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

998
    1.254
    250
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Turknet'te bayağı iddialı bir firma. Taahhüt yok, AKN yok gibi bir çok artısı var ama eksilerini bilmiyorum.

5. HaunterTR

HaunterTR
    Plaka

27
    331
    175
    150
    Scania
    TruckersMP Profili
    Benim tavsiyem altyapı varsa Kablonet benimde 23.09.2018 tarihinde taahhütüm bitiyor.Bulunduğum binada da superonline ve kullandığım iss kablonet var ancak düşünmeden kablonetten devam edicem.2 senelik aboneliğimde 1 kere bile müşteri hizmetlerini aramadım.Kaliteli ve hiçbir kopma yaşamadan hizmet aldım.Tabi bölgeden bölgeye farklılık olur eminim. :)

6. BulleTradek

BulleTradek
    Plaka

905
    196
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    Evet bir ara aklımda vardı ama müşteri hizmetleri kötü diye duymuştum.

Maalesef Kablonet dışında bütün internetlerin alt yapısı var.

Not:Binamızda fiber altyapısı var.

7. Cold

Cold
    Plaka

607
    528
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    müşteri desteği çöp o kadar :D

8. eyp1727

eyp1727

25
    1.258
    744
    185
    DAF
    TruckersMP Profili
    türknette temsilci yokkı arayıp birine ulaşamıyosun abonesi oldugun zaman lütfen böyle bilgiler vermeyin türknet=ben

9. nameless23

nameless23

998
    1.254
    250
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Türk Telekom yetkilileri yardımcı oluyormuş galiba

10. eyp1727

eyp1727

25
    1.258
    744
    185
    DAF
    TruckersMP Profili
    türk telekom aradıgın zaman aldıgın yanıt kendi şeyinizi arayn yani türknet diye (bunu bagırarak diyo) sadece bir arıza olduug zmn sen türknet net sitesinden yazıyon onlar ordan bakıyo olmdı türk tlekom sokakta santral adam gelio bakıyo olmadı apartmandaki bakıo bu sorun üst üste oldugu zaman eve geliy çözüyo yani süreç böyle işliyo direk tt arasanız küfür yer gibi bir yanıt alabilirsiniz

YusufE bunu beğendi.