1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Vac ban yedim?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve sametcakr5734 tarafından 7 Haziran 2019 başlatılmıştır.

1. F0rneo

F0rneo
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

33
    669
    209
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    oyunda temiz oynayanlar çok nadir artık sen de biliyosundur zaten ez global alıp legit oynayıp overwatch i alabiliyolar

yani 2-3 arkadaşımda böyle bişeyden dolayı ban yedi biri ssg yle ace atmıştı diğeri ise eski e sport cu

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 8 Haziran 2019
  2. EmreG

EmreG
    Plaka

589
    810
    185
    TruckersMP Profili
    yanlız mod filan da cs ye yüklersen klasörlerle alakalı bi olay vardı cs klasörüne hiçbirşey olmaması gerekiyor okadarda saçma bi sistemi yok

3. F0rneo

F0rneo
    Plaka

33
    669
    209
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    vac ı denemek için yeni bi hesap açıp csgo ekledim internetten rastgele bir siteden hile buldum bütün ayarları fule çektim ne oyundan attı( vac oturumu doğrulayamadı vs dedi) ne de vac ban yedim büyük ihtimalle overwatch

4. biraktim

biraktim
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.190
    1.338
    230
    VAC sistemi oyuncuları sebepsiz yere banlayacak kadar kötü değil. Overwatch'a düştüm yüksek ihtimalle demişsin, overwatch'a girebilmen için 5-6 (emin değilim) oyuncu tarafından rapor edilmen gerekiyor, ayrıca bilgisayarındaki 3.parti yazılımlar oyuna etki etmiyorsa overwatch'a düşmezsin. Gerçekten de haksız bir ban yediysen de bu ban bir zaman sonra otomatik olarak açılır. Madem birkaç arkadaşın iyi oynayıp ban yedi, Globaller de ban yesin o zaman.

5. F0rneo

F0rneo
    Plaka

33
    669
    209
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
  6. EmreG

EmreG
    Plaka

589
    810
    185
    TruckersMP Profili
    csgo klasorune herahngi bir sey girdiyse silemessin tek yolu formatlamak ondan olabilir

7. F0rneo

F0rneo
    Plaka

33
    669
    209
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bak işte öyle bir şey varsa bilmiyorum Bilsem de bu saatten sonra bi fayda etmez bütün emek, zaman çöpe gitti valve hâlâ bir yanıt da vermedi

[​IMG] sizcede şüpheli değil mi tam ban yediğim saatte atılmış sanki bilerek yapılmış gibi??

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 11 Haziran 2019
  8. ahmet91

ahmet91
    Plaka

1.368
    1.104
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    Sanırım bu siteden biri seni report etmiş ve o şekilde ban yemişsin çünkü sitenin ban yiyenler kısmında sende varsın https://i.hizliresim.com/anyQ0z.png Büyük ihtimalle dosyalarından kaynaklı değil bana kalırsa biri sana takmış ve böyle birşey yapmış.

9. F0rneo

F0rneo
    Plaka

33
    669
    209
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    olabilir her 4 maçtan birinde bir hileci olunca bende overwatch izlemiş kadar oluyodum report ediyordum

10. OguzhanY

OguzhanY
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

24
    15
    15
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Genelde Öyle Olmuyor. 150 Maç Kazanmış Kişiler Alabiliyor. Aradıkları Tek Kriter Maçlarda Her Olan Bitene Rapor Atıyor mu Atmıyor mu?

Geçmiş Olsun. Eğer CS Açıkken Arka Planda Açık Kalmış 3. Parti Bir Yazılım Tespit Edilmişse Otomatik VAC Ban Atılır. Kanıt İstediğinde Vermezler. Aynısı Benim Başıma Geldi Destekten Kanıt İstediğimde Bana Aynen Şunu Dediler. Maalesef Gizlilik Sebebiyle Kanıt Veremiyoruz. Anlayacağın O İşin Üstüne Gitme. Gitsen de Değişen Bir şey Olmayacak...

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 12 Haziran 2019