1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Vac ban yedim?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve sametcakr5734 tarafından 7 Haziran 2019 başlatılmıştır.

1. F0rneo

F0rneo
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

33
    669
    209
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    hiç bu konuda buraya danışacağımı tahmin etmezdim ama yardım lazım ben nasıl kanıtlarım temiz oldğumu valve e steam profilime girip bakabilirsiniz 1350 saat im var yaklaşık csgo da ve 2 3 senedirde onamaktayım temiz bir şekilde dün akşam 2 maç girip kazandım hepsinde de ya 3 yaa 4. sıradayım ertesi gün kalkıp steama girdiğimde vac ban yediğimi gördüm kanıt istedim yollarlar mı yani şüpheli vuruşlar için

2. schilbS

schilbS
    Plaka

25
    175
    83
    120
    Volvo
    o son oynadığın maçların tekrarına bak

3. F0rneo

F0rneo
    Plaka

33
    669
    209
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    ben bakıcam da hangi vuruştan ban yediğimi nasıl anlıcam sonuçta overwatchdaki kişi değerlendiriyo bunu ve bu valve in sorumsuzluğu!

4. ahmet91

ahmet91
    Plaka

1.368
    1.104
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bildiğim kadarıyla vac ban dosyalarında değişiklik tespit edilince oluyor yani şüpheli vuruştan vac ban yemezsin şüpheli vuruşta overwatch a düşersin ve sen vac ban yemişsin büyük ihtimal indirdiğin bişey sebep oldu
    VAC yasaklamaları kalıcıdır, tartışılamaz ve Steam Destek tarafından kaldırılamaz. Eğer bir VAC yasaklamasının bir hata sonucu verildiği tespit edilirse otomatik olarak kaldırılır. Burada dediği gibi bir hata varsa zaten kalkacaktır.

Razor3214, hoca33 2 ve xuey-s bunu beğendi.
  5. HandCuff

HandCuff
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

29
    856
    1.328
    220
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Konu dışı merak ettiğimden soruyorum, sadece dereceli maçlarda mı ban geliyor? Derecesizde gelir mi

6. ahmet91

ahmet91
    Plaka

1.368
    1.104
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    Vac hepsinde gelebilir.

Son düzenleme: 7 Haziran 2019
    ealpunal bunu beğendi.
  7. F0rneo

F0rneo
    Plaka

33
    669
    209
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    sadece config kullanıyorum dediğim gibi

8. Yasin 53

Yasin 53
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

1.038
    2.664
    230
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Steam profilinde ki VAC bilgisine tıkla ne sebepten ban yediğini öğren yalnız elinde kanıt istediği kadar olsun itiraz edemiyorsun
    Bknz: Steam profilimdeki VAC gün sayısı (: Telefon numarası aynı olduğu için yedim

9. Vueenx

Vueenx
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.517
    1.108
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    aynısı banada olduydu 3 yıl önce geçmiş olsun vac olunca botlarla bile oynatmıyor :(

10. EmreG

EmreG
    Plaka

589
    810
    185
    TruckersMP Profili
    yanliz o kisi dedigin decrubeli oyuncu yani neyin ne oldugunu anlayabilecek kisiler

OguzhanY bunu beğendi.