1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Üst Yönetime Ulaşmak

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve TRMert77 tarafından 7 Aralık 2018 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Jamevu

Jamevu
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

28
    159
    306
    165
    TruckersMP Profili
    Üslubum da aykırılık söz konusu değil.
    Eğer ortada bir ırkçılık söz konusu ise bunu belirt bizde senden yana tavır alalım. Ona göre sesimizi çıkaralım.
    Irkçılık adı altında yapılan genellemeye hepimiz karşı duralım.
    Ama durum senin hatandan kaynaklı ise ve bunu sen ırkçılık adı altında genelliyorsan o zaman da bu şekilde müneccim vâri sonuçları bekler durursun.

2. BenHallederimTV

BenHallederimTV
    Plaka

28
    333
    390
    190
    Renault
    TruckersMP Profili
    Beni bilen bilir.Allaha şükür banlanmadım hiç ve beraber sürdüğüm bir abimde hiç banlanmadı bu konular yüzünden ban yedi evet.Ben senden sesini cıkar istemiyorum diyorumki üst yönetime nasıl ulasabilirim bunun cevabı varsa yazarsın yoksa yazmamalısın ama bakıyorumda sen bu konu hakkında sorduğum sorunun cevabı yok ama hala yazmaya devam ediyorsun.
    Benden yana tavır falan almanıda istemiyorum.Sorum çok açık ve net.
    Teşekkürler @RaichuTR en yakın zamanda göndericem kanıtları

RaichuTR ve BMW ci bunu beğendi.
  3. BenHallederimTV

BenHallederimTV
    Plaka

28
    333
    390
    190
    Renault
    TruckersMP Profili
    Konu kilitlenebilir.Yardımcı olan herkese teşekkür ederim

BMW ci bunu beğendi.
  4. Jamevu

Jamevu
    Plaka

28
    159
    306
    165
    TruckersMP Profili
    Konuyu gizleyip, hatta genelleyip hak aramaya çalışıyor olman ve hatta hakkını ırkçılık gibi kötü bir kavramın arkasına sığınarak arıyor olman konu karşısında ki tutumunu çok net bir şekilde ortaya koymuştur.
    Sonuç olarak oyunda itiraz hakkının nerelerden yapıldığı ve bu itirazlara yönetici sınıflandırılmasında kimlerin baktığını da açıkça belirten başlık ve yönlendirmeler bulunuyorken amacı doğrultusunda açılmamış başlık altında aranan hakka verilecek cevabı zaten oyun kuralları net bir şekilde vermiştir.

Bu konu hakkında da gerekli aracılığı gösteren oyun yöneticimize de ilgisinden dolayı da ayrıca teşekkür ederim.

5. BenHallederimTV

BenHallederimTV
    Plaka

28
    333
    390
    190
    Renault
    TruckersMP Profili
    Konunun uzayıp gitmesini istemiyorum çünkü gerçekten sana cevap vermekten ve bağzı şeyleri sana anlatmaktan sıkıldım ve insanlara karşıda zorla laf anlatma çabasınada girmemem gerekiyor bunu anladım şuan.Bundan sonraki açtığım konulara gerçekten fikir sahibi isen yorum yazıp yardımda bulunursan memnun olurum ama konu hakkında hiç bir fikrin yoksa ve o konu hakkında yorum yapıyorsan ki yazdığım şeyi okumadan,uzaklaşıp gitmeni tavsiye ederim.Extradan hala uzatmaya ısrarcıysan lütfen özel mesaj yolu ile uzat,açtığım konunun kapanmasını talep ettim ve 2 li diyalokta konunun devam etmesini istemem.

BMW ci bunu beğendi.
  6. Challenger (06)

Challenger (06)
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

24
    710
    420
    170
    Volvo
    dostum sen ne diyorsun seni anlamıyorum adamın beynini sabahtan beri çorba yaptın @TRMert77 kardeşimin bir sorunu var ve sen çözüme kavuşması umut edilen bir meseleyi daha da çok mahvedip adamın hakkını çiğniyorsun lütfen yorumlarına dikkat et türk türke böyle zamanlarında sahip çıkar aşağılamaz ve kaba konuşmaz arkadaşımıza sahip çık burada onun abisine haksızlık yapılmış hakkını arayan birisine böyle cevaplar vererek saygı kazanamazssın.

TRMert77 bunu beğendi.
  7. Enes55

Enes55
    Administrator
    Plaka

1.159
    2.672
    250
    Scania
    Konu iyice uzamaya başladı, konuyu kilitleyeceğim. Daha fazla tartışmak isterseniz, Özel Mesaj yoluyla tartışabilirsiniz.

EmircanK, Jamevu, Extreme ve 4 kişi daha bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.