1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Üst Yönetime Ulaşmak

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve TRMert77 tarafından 7 Aralık 2018 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. BenHallederimTV

BenHallederimTV
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

28
    333
    390
    190
    Renault
    TruckersMP Profili
    Bu TMP yönetimi hepsi böyle değil evet içlerinde çürükler mevcut ama hepsi böyle ırkçı değil.Bu oyunu severek oynuyoruz ve bize öyle şeyler yakışmaz.Bence sende tröllük yerine arkadaşlarınla beraber sürüp konvoylara katılsan stresini de atmış olabilirsin böylelikle.

Ozan Ceylan ve BMW ci bunu beğendi.
  2. Challenger (06)

Challenger (06)
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

24
    710
    420
    170
    Volvo
    ban yesem bile 2. hesabı açarım ayrıca troll yapana bu oyunda hiç bir şey olmuyor olan ciddi oyunculara oluyor bu oyunun özelliği bu daha siz bunu anlayamadınız dostum

konvoylar berbat bir şey kibirli bi tane yönetici oluyor o ne derse herkes ona uyuyor laf söyleyince sen kimsi diyolar ben öyle şeyi sevmem evet doğru söylüyorsun tmp'nin hepsi çürük değil ve dediğin gibi öyle şeyler yakışık almıyor ama herkesin kendine göre bir oyun zevki var ben böyle zevk alıyorum kızanlar çok ama sevenlerde çok sadece foruma gelip banlancaz diye yazamıyorlar.

bu adam haklı mert tek yolun fidbek atmak direkt özel ilgilenmezler

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 7 Aralık 2018
    Ozan Ceylan, Uzman Oyuncu ve TRMert77 bunu beğendi.
  3. BenHallederimTV

BenHallederimTV
    Plaka

28
    333
    390
    190
    Renault
    TruckersMP Profili
    Diğer arkadaşlarında yorumlarını aldıktan sonra emin olucam

BMW ci bunu beğendi.
  4. RaiglacheL

RaiglacheL
    Plaka

35
    803
    1.428
    230
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Bütün kanıtları bana özelden gönder. Reddedilen itirazların linkleri, verilen cevaplar vs. hepsini bana özel mesaj ile iletin.

Son düzenleme: 7 Aralık 2018
    Ozan Ceylan, Razor3214 ve BMW ci bunu beğendi.
  5. Challenger (06)

Challenger (06)

24
    710
    420
    170
    Volvo
    pikachu her zaman yardıma koşar dostum her en olursa olsun pikkkkaccchhuuuuuu
    https://youtu.be/Uoy5dp6yNZ0

6. Jamevu

Jamevu
    Plaka

28
    159
    306
    165
    TruckersMP Profili
    Konuya dair bir paylaşımda bulunmadan, kendince değerlendirme ile bir sonuca varmak ne kadar doğru?
    Eğer yardım istiyorsan konuyu da açıkça belirtmek zorundasın.
    Burada kimse müneccim değil ki konuyu gizli güçleri ile öğrenip, sana yardımcı olsun.

Uzman Oyuncu bunu beğendi.
  7. Challenger (06)

Challenger (06)

24
    710
    420
    170
    Volvo
    dostum sen anlamıyor musun? adam diyor ki yöneticilerin ilgilenmesi için bu konuyu açtım sıradan kişilerin ilgisi için değil diyor ne yani buraya belge atınca biz görünce yorum yazınca sorunu çözebilecekmiyiz boş boş konuşucaz.

TRMert77 bunu beğendi.
  8. Jamevu

Jamevu
    Plaka

28
    159
    306
    165
    TruckersMP Profili
    Elbette öyle ama kalkıp oyunda ırkçılık yapılıyor vs. demeyecek o zaman. Ortada bir ihlal var ve o ihlali gerçekleştiren de birisi var.
    Bunun için kalkıp ırkçılık yapılıyor, şöyle oluyor, böyle oluyor demek doğru olmaz.
    Eğer mevcut sorunun da kendisini haklı buluyorsa hakkını kanıtları ile destekleyip, aramalıdır.
    Konuyu farklı bir yere çekerek değil.

9. BenHallederimTV

BenHallederimTV
    Plaka

28
    333
    390
    190
    Renault
    TruckersMP Profili
    İlk önce uslubunu düzelt ondan sonra yorum yaz.Senin bu kadar zoruna giden şey nedir acaba öğrenebilirmiyim?Yoksa sendemi millete ırkçı davranışlarda bulunuyorsun?
    Ben kanıtları buraya atmak zorunda da değilim,konumu iyice okuyup anlamadan yorum yaptığın ap açık belli.Üst yönetime ulaşmak için yardım istiyorum' bana ırkcılık yapıldı hadi müneccinler bulunda banlayın' demiyorum.

BMW ci bunu beğendi.
  10. BenHallederimTV

BenHallederimTV
    Plaka

28
    333
    390
    190
    Renault
    TruckersMP Profili
    Teşekkürler