1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Ürün İadesi Hakkında

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve eren2502 tarafından 19 Kasım 2019 başlatılmıştır.

1. eren2502

eren2502
    Kayıtlı Kullanıcı

23
    125
    8
    20
    arkadaşlar gittigidiyordan bir urun aldim ve iade edecegim daha once aldigim bir urunu iade ederken ucret odemistim bu sefer musteri hizmetlerini aradim ve satis kodunu soyleyince ucret odememe gerek kalmayacagini soyledi yarin urunu iade ederken ucret isterse ne yapmaliyim

2. 38 KAYSERİLİ 38

38 KAYSERİLİ 38
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

43
    1.938
    8.870
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    Hepsi buradan geçen hafta Ürün iade işlemini yaptıktan sonra bana ücretsiz gönderim yani karşı ödemeli bir kod verdi. Kargoya bu kodu verirsen adrese ödemeli gider dedi.
    Gitti gidiyor nasıl bilmem ama Sen geri gönderim adresini biliyorsan kargocuya dersin iade edilen ürün karşı ödeyecek diye bişey demez ama gönderim fiş veya makbuz her neyse mutlaka al

DaNgEr900 bunu beğendi.
  3. eren2502

eren2502
    Kayıtlı Kullanıcı

23
    125
    8
    20
    arkadaşlar yurtici kargo 18 yasindan kucuklere iade kargo gonderimini kabul eder mi

4. mito1172

mito1172
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

39
    1.450
    821
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    önce nereden aldıysan oradan iade talep etmen gerek sana iade kargo kodu verilecek e postayla

5. DangerHGVMP

DangerHGVMP
    Kayıtlı Kullanıcı

12
    26
    15
    Scania

Şubeden şubeye değişebilen bir durum. A şubesi kabul etmezken B şubesi edebiliyor.

6. eren2502

eren2502
    Kayıtlı Kullanıcı

23
    125
    8
    20
    bana kargo anlasma numarası verdi onu vermem gerektigini soyledi kargo kodu yerine gecer herhalde

18 yasindan kucuksun yollamayacaksinmi diyecek yani baya sacma olur

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 20 Kasım 2019
  7. Ayberkk

Ayberkk
    Plaka

23
    411
    139
    155
    Scania
    TruckersMP Profili
    N11'den 1 2 yıl önce powerbank iadesi yaptım. Bana verilen kodu şubeye girince görevliye verdim ve iade olacağını söyledim. Ücret veya satıcının adres bilgisi istenmedi o kodda hepsi çıkıyormuş.

Extreme ve 38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  8. eren2502

eren2502
    Kayıtlı Kullanıcı

23
    125
    8
    20
    anlasma kodu degilmi gonderi takip kodu gibi birsey degil

9. Ayberkk

Ayberkk
    Plaka

23
    411
    139
    155
    Scania
    TruckersMP Profili
    Sana verilen kodu sana söylenen kargo şirketinde görevliye verirsen onlar hallederler. Senin ekstra yapman gereken bir şey yok. Sana kargoya verildikten sonra ayrı olarak takip kodu verecekler.

10. mito1172

mito1172
    Plaka

39
    1.450
    821
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    tamam o kodu kaada yaz hangi kargoysa ona git kodu ver iade olacak de bu gönderi koduyla bu kadar

Razor3214 bunu beğendi.