1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Teknoloji Ücretsiz Video Kayıt Programı

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve Cemsnbc tarafından 20 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

1. Cemsnbc

Cemsnbc
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

41
    2.335
    1.955
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Bildiğiniz bütün video kayıt programlarını unutun. Size önereceğim program Windows 10 a geçenler için stabil olarak geliyor ve ayrıca çok güzel video kayıt işlemi yapabiliyor.

Programın herhangi bir kurulum işlemi mevcut değil. Kullanmak için gereken tek şey Windows 10'a geçmek bir de msn hesabına sahip olmak.

Yapacaklarınızı kısaca aktarayım. Windows 10 da başlat menüsüne tıklayın. Orada Xbox'u göreceksiniz. Xbox'a tıklayın orada oturumu aç denilen kısımı göreceksiniz o kısıma mail adresinizi ve şifrenizi girin Xbox açılacak bundan sorna herhangi bir işlem yapmanıza gerek yok.

Herhangi bir oyunu açın ve size bir uyarı gelecek orada oyun çubuğunu açmak için Win+G tuşuna basın yazıyor. Win+G tuşuna basınca bir ekran açılacak ekranın altında sağdan 2. kırmızı tuşa bastığınız da oyun kaydetme işlemi başyalacaktır.

Artık video kayıt programı aramanıza gerek yoktur. Windows 10 daki kayıt programı ile sorunsuz video kayıtları yapabilirsiniz.

Yararlı olması dileğimle...

corbanez27, Scarface34 ve Mci61 bunu beğendi.
  2. Mci61

Mci61

1.427
    744
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    Teşekkürler. Video aracının aktif olabilmesi için oyunu Xbox uygulamasındaki kütüphaneye aktarma gibi bir zorunluluğu var sanırsam.

3. Cemsnbc

Cemsnbc
    Plaka

41
    2.335
    1.955
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Evet

4. Deniz Gokcen

Deniz Gokcen
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

81
    14
    80
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Oyunları kütüphaneye ekledim ancak örneğin ETS2'de Win+G yapınca bir şey olmuyor

5. MrGalaxyTR

MrGalaxyTR
    Plaka

24
    42
    0
    80
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Konu için teşekkürler tamda Win10'a geçtim Fraps indireyim diyordum bu konuya rastladım :D

6. KAPTAN-61

KAPTAN-61

5
    1
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Teşekkürler bendede windows 10 var bilmiyordum sağolun.

7. Scarface34

Scarface34
    Plaka

26
    154
    95
    155
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    @Cemsnbc Bu özellik gerçekten çok güzel fakat DirectX tabanlı oyunlarda bunu kullanamıyorum. Araştırdım fakat bir sonuçta bulamadım. Nedeni hakkında bilginiz var mı? ETS 2 OpenGL modundayken çekiyor ya da OpenGL destekli oyunlarda çekiyor fakat DirectX oyunlarda sıkıntı oluyor. Doğal olarakETS 2 DirectX modunda da sıkıntı yaratıyor Bu konuda bir çözümünüz varsa çok güzel olur altenatif program peşinde koşmama gerek kalmaz.

8. Cemsnbc

Cemsnbc
    Plaka

41
    2.335
    1.955
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Araştırırım size dönerim.

Scarface34 bunu beğendi.