1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Türk Telekom sorunu

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Walker tarafından 31 Mayıs 2019 başlatılmıştır.

1. Walker

Walker
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

682
    124
    150
    Iveco
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar , biliyorsunuz ki 2 defa Turkcell mi Türk Telekom mu gibisinden konular açmıştım ve en sonunda Türk Telekoma karar verdim. Normalde 5 gb lık bir tarifeye 35 TL ödeyecekken oradaki Bayan ( genelde tepki gösteriyorlar bu yüzden kadın mı diyim arada kaldım her neyse ) bana onu alacağına Selfy Sosyal Medium tarifesi al dedi hem 8 gb internet hemde 32 TL dedi. Annemle uygun gördük ve bugün daha yeni taahhüt yaptırma şansına eriştim. Birde baktığımda faturam 48 TL. 48 TL görmeden önce bana tarifem 35 TL dediler. Ne yapmalıyım ? Böyle bir şey olması çok saçma.

2. Samet Ates

Samet Ates
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

27
    402
    207
    170
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Yeni gelene 35 TL olabilir bazen o bilgilendirmeyi vermiyorlar

3. Walker

Walker
    Plaka

682
    124
    150
    Iveco
    TruckersMP Profili
    Tamam da hocam bende yeni geldim Türk Telekom'a . Paketim Selfy Sosyal Medium . Ben normalde 5 gb internet 35 TL olan paketi seçecketim ama oradakiler bana 8 gb 32 tl paketi var işte selfy falan onu seçtim bi baktım 48. Sağolsun orada terslediler birde. Taahhüt yok gösteriyordu gittim sordum tersliyorlar ne yaptın diye. Bakarsalar 5 gb varsa 4.992 gb kalmış 8 mb harcamışım çok az.

4. HandCuff

HandCuff
    Plaka

29
    856
    1.328
    220
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    bayidekiler genelde bihaber oluyorlar tarife bilgilerinde, taahhütten vs. müşteri hizmetleri ile konuşman daha iyi olur doğru bilgi verirler en azından hangi tarifedesin taahhüdün ne falan

5. Walker

Walker
    Plaka

682
    124
    150
    Iveco
    TruckersMP Profili
    [​IMG] uygulamada böyle gösteriyor. [​IMG] Burada ise paketim mevcut. Benle resmen dalga geçiyorlar. Tarife değişikliği yaparsam yaparım veya Tivibu GO Süper paket versinler hiç değilse değer o pakete

6. HandCuff

HandCuff
    Plaka

29
    856
    1.328
    220
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Şaşırdım tt bıraktı sanıyordum bu işleri. Ben vodafone'da fatura hep değişiyor diye TT'ye geçtiğimden beri yaklaşık 7 yıldır fatura hep olması gerektiği gibi geldi, 1 lira fazla gelmedi

7. EmreG

EmreG
    Plaka

589
    810
    185
    TruckersMP Profili
    tt den vf ye geçtim kafa rahat takılıyorum allah sana kolaylık versin

8. Samet Ates

Samet Ates
    Plaka

27
    402
    207
    170
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    müşteri hizmetlerini ara şikayet oluştur

9. Beykozlu Selçuk

Beykozlu Selçuk
    Plaka

28
    548
    1.104
    210
    DAF
    TruckersMP Profili
    faturan elıne ulaştıgı zaman e posta veya zarf seklınde detaylar kısmında gorecegın bır kaç şey var. Yenı kullanıcı oldugun ıcın katılım payı vs vs. en kısa yoldan musterı hızmetlerı ıle ırtıbata gecerek detay alabılırsın. Aynısını ılk faturamda bende yaşadım :

10. Hapton

Hapton

390
    812
    230
    Merhabalar

İlk fatura kesildiği zaman birkaç vergi alınıyor. @Beykozlu Selçuk 'un dediği gibi bu işlemler fatura detayında gözükmektedir. İlk faturamda bende biraz fazla ödeme yaptım.

Beykozlu Selçuk bunu beğendi.