1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel TruckersMP'yi Satsalar Kaça Satarlar

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Tahsin Dede tarafından 10 Mayıs 2020 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Lance

Lance
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

456
    544
    165
    Mercedes
    Vay be TruckersMP'nin yıllardır beklediği insan. Onlarda düşünüyordu; "ya biz bu sunucuları kime satsak?" diye.

Son düzenleme: 12 Mayıs 2020
  2. Paarthurnax

Paarthurnax
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

27
    970
    2.187
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar, forumdaki konuları ciddiye alınmaması gereken bazı arkadaşları hepiniz biliyorsunuz. Gülün geçin, kendinizi yormaya gerek yok. Siz yazmazsanız altta kalır cevap gelmez zaten. Bu arada yorumları okurken çok iyi eğlendim :D

Ama bu arkadaş bir şeylere çok hevesli, hevesini kırmamak da lazım. Sadece kendisi danışmanını yanlış yerde arıyor. İyi bir danışmanı olursa, yaşı büyüdüğünde iyi yerlere gelebilir. Kendisinden ricam burada ne kendini ne de bizi yormasın.

3. Tahsin Dede

Tahsin Dede

159
    28
    80
    Yeni Gelen Kuralda Yer Alan Profiline Mustafa Kemal Atatürk Koymak Yasaksa Ben Bu Oyunun Ne Oyuncusu Olur Ne Oyunu Satın Alırım Nede Personel'li Olurum Bu Arada Sosyal Medyada Siyaset Dönen Arkadaş Çok Yanlış Biliyor Sosyal Medya Olsun Forum Toplululukları Olsun Eğer Siyaset Yasak Yazısı Varsa Yasaktır Mesela Yasak Olan Yerler Burası Ama Buradaki Kurallarda Mustafa Kemal Atatürk Profil Resmine Koymak Yasak Demiyor Ama

Bu Arada Bence Bu Forum Sadece Euro Truck Simulator 2 Veya American Truck Simulator Temelı Olmasın Başka Oyunlar Olsun Konu Tartışması Olsun Mesela Gıtarlarla İlgisi Olan Kişiler Konu Açsın O Topluluk Onun Hakkında Konuşsun Aynı Wow Turkey Gibi
    Wow Turkey De De Euro Truck Simulator 2 Hakkında Da Konu Var Hatta Bu Forum Moderatörleri Bizden Ne İstiyorsun Adlı Konu Açılmıştı Bence Wow Turkey Temalı Forum Olsun Burası

Bu Arada Buraya Yazıyorum Epic Games Girilmiyor Yani Hesabınız Aktif Değil Bunu Nasıl Aktif Edicem Yardımcı Olabilecek Dostlar Varsa Bana Yardımcı Olabilirseniz Sevinirim

4. 38 KAYSERİLİ 38

38 KAYSERİLİ 38
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

43
    1.938
    8.870
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    İkİ fAktöRlü dOğrulAmaYı aktif et.YA mAil olur ya tElefOn ile yAda gooGle authenticator AKTİf et..

5. hoca33 2

hoca33 2
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

307
    1.597
    250
    DAF
    TruckersMP Profili
    İlahi hocam, bu iyiydi. Güldürdünüz durup dururken. :D

YusufE, Paarthurnax ve 38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  6. Paarthurnax

Paarthurnax
    Plaka

27
    970
    2.187
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Abİ PaRmAKLarINa YAzIk yApMa yA :D

xuey-s, hoca33 2 ve 38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  7. 38 KAYSERİLİ 38

38 KAYSERİLİ 38
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

43
    1.938
    8.870
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    Tahsin dedenin dilinden yazayım didim

Son düzenleme: 14 Mayıs 2020
    EmreG, hoca33 2 ve Paarthurnax bunu beğendi.
  8. Tahsin Dede

Tahsin Dede

159
    28
    80
    DoStUm Epİc GaMeS KaYıT OlUyOrUm AmA KaYdInIz VaR DiYo Ama KaYıT GiRiŞ YaPıYoM ÜzGüNüZ HeSaBıN ETkİn Değil Ve GiRiŞ YaPaMaYaBiLiR Kayseli Ne Var Neden Dalga Geçiyorsun Dostum

Paarthurnax Kanka TruckersMP Hukkiki İşlem Başlattım Kanka Kat_Pw ve Mwl Bana Tanzimat Ödeyecek Olm Oyun ATATÜRK Düşmanı Siz Oynuyorsunuz Yav Aferim

9. Korhan

Korhan
    Plaka

25
    334
    508
    220
    TruckersMP Profili
    Hocam ne kullanıyorsun bizede verde bizde yaşayalım şu kafayı

xuey-s, YusufE, serkant ve 5 kişi daha bunu beğendi.
  10. Enes55

Enes55
    Administrator
    Plaka

1.159
    2.672
    250
    Scania
    Konu artık fazlasıyla uzadı ve saçma yerlere gitmeye başladı. Konuyu kilitleyeceğim. Devam etmek isteyen kullanıcılar, forum kurallarımıza uyarak forumumuzun Özel Mesaj özelliğiyle devam edebilirler. :çay:

EmrahKAPLAN, xuey-s, YusufE ve 6 kişi daha bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.