1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel TruckersMP'yi Satsalar Kaça Satarlar

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Tahsin Dede tarafından 10 Mayıs 2020 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Cemsnbc

Cemsnbc
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

41
    2.335
    1.955
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Bu tarz konular nereden aklınıza geliyor bilemiyorum. Şu bir gerçek ki TMP'yi yapan kişiler senin benim gibi sıradan insanlar ve bu iş için gerçekte para harcayan kişiler. MP'yi satma konusuna gelince satmaya kalkaslar istedikleri parayı verebilecek misin? Bu tarz işle öyle sen sat ben alayımla olmaz. Sanki bana telefon satın alıyoruz. Kardeşim bu tarz bir şey açman için sıkı araştırmalar yapman lazım. Ayrıca yapılmış bir şeyi satmak da çok akılla değildir. Çünkü yapanlar zaten bu işi bilenler.

Vakti zamanında Google satılmak istenmiş. Google satın alabilecek bir firma geleceği yok diye almamış. Google şimdi nette dünya lideri konumunda. Belki de TMP SCS ile anlaşıp birlikte bir şey yapabilirler. Çünkü bundan aylar önce SCS ekibi TMP ebikini ofislerinde ağırlamıştı. Satmayı satmazlar da SCS ile anlaşıp birleşirseler çok daha güzel olur.

xuey-s, 38 KAYSERİLİ 38 ve hoca33 2 bunu beğendi.
  2. Tahsin Dede

Tahsin Dede
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

159
    28
    80
    Arkadaşlar Global Olmayacaktır Private Sunucu Olacaktır Ve Sadece Belirli Kişiler Olacaktır Yani Şöyle Örnek Veriyim Sizlere The Ekip Mesela 100 Üstündeler Sunucusuda 100 Kişi Olacak Öyle Herkeze Açık Olmayacak Private Özel Sunucu Olacak Kimse Giremiyecek O Yüzden De Tilkinin Bana Attığı O Yabancı Sunucu Şirketten Almaya Gerek Yok Türk Şirketleri Varken

3. Hapton

Hapton

390
    812
    230
    Öyle bir sunucu kurmayı planlıyorsanız Radore ve DGN gibi firmalara bakabilirsiniz.

SametET, hoca33 2 ve unyeli527 bunu beğendi.
  4. Tahsin Dede

Tahsin Dede

159
    28
    80
    Merhaba Radore Bana Uyuyor 2. DGN Bana Uymuyor Ben Şirketlerine Giderek Daha Fazla Bilgi Alacağım Umarım İstediğime Kavuşurum Eğer Böyle İmkan Varsa Yakında Alıp Sunucunun İçine Euro Truck Simulator 2 Kurarsam Global Olarak Açtırırım Bu Arada Bana Bununla İlgili Bildiklerinizi Anlatırsanız Beni Mutlu Edersiniz Çünkü Bunu Soruyorum İlgi Çekiyor Sırf Oynanmaz Birazda Araştıracaz Nasıl Yapılıyor Bi Sorum Daha Olacak Sizde Global Mi Yapıyım Yani (Public) Yapıyım Yoksa Özel Mi Yapıyım Yani Bellirli Kişiler Mi Girsin (Private) Hangisi Daha Uygun Olur
    Bunları Soruyorum Ona Göre Gidip Slot Alıcam (Public Mi Olsun Yada Private Mi) Daha Uygun Olur Teşekkürler

5. SgtFairyTale

SgtFairyTale

29
    46
    70
    TruckersMP Profili
    Hocam fabrikatörmüsünüz acaba

ssv4x, Paarthurnax, Extreme ve 8 kişi daha bunu beğendi.
  6. Korhan

Korhan
    Plaka

25
    334
    508
    220
    TruckersMP Profili
    Bence forumda bir konu açılmadan önce herhangi bir moderatörün onayı olmadan açılmaması gerekiyor.İnsanlar bu denli konuları ciddi alıp ciddi yanıtlar verebiliyor.Ve bence bu konunun daha fazla konusundan uzaklaşmaması için kilitlenmesi lazım.

7. Tahsin Dede

Tahsin Dede

159
    28
    80
    Neden Sordunuz Sadece Soruyorum

Konunun Kilitlenip Kilitlenmeyenceğini Seni İlgilendirmiyor Dostum Sadece Buradan Fikir Alıyorum TruckersMP Hem Haksız Yere Cezai İşlem Yapıyor Hemde Atatürk Düşmanı

Yeni Kurallar Eklenmiş Kurallarda Şunu Yazıyor
    Örnek: Mustafa Kemal ATATÜRK, Recep Tayyip Erdoğan, Vladimir Putin, Angela Merkel, Abdullah Öcalan, Donald Trump, Adolf Hitler vb. gibi ülke/siyasi/terör örgütü liderlerinin isimlerini platform üzerinde kullanmak, araç içi plakaya yazmak ve/veya platform üzerinde bu kişiler gibi davranmak.TruckersMP ya da Steam platformlarında fotoğraflarını kullanmak.

Sosyal Medyada Kendi Profil Resmimizi Koymuyoruz Ama Mustafa Kemal Atatürkü Koyuyoruz Facebook Twitter İnstagram Youtube Sayfalarında Profil Resimlerinde Mustafa Kemal Atatürkü Koyuyorsak Ve Ordaki Yetkili Kişiler Bizi Cezalandırmıyorsa Hatta Steam De Koyorsak Ve Steam De Böyle Cezai İşlem Yapmıyorsa TruckersMP Bunu Yapamaz

Ve Oyun Hakkında Hukuki Yollara Başvurulur

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 12 Mayıs 2020
  8. Emir78

Emir78
    Plaka

1.316
    534
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Sen şimdi Steam,İnstagram ve Twitter ile TMPyi bir mi tutuyosun. Sosyal medyalarda siyaset dönebilir bunda bi sorun yok ama oyunun içinde Birisi tagına MKA yazar kansızın biri söver insanların oyun zevkini bozar yada birisi Trump koyar yine birisi söver huzur bozar (Kişileri örnek olarak verdim yanlış anlaşılmasın) Mustafa Kemal'inde siyasi kimliği olduğu için koymak yasak zaten TMP de kimsenin MP çıkaramayacağını iyi bildiği böyle kurallar koyuyor

Doctor Pikachu ve DesertEagle26 bunu beğendi.
  9. EmrahKAPLAN

EmrahKAPLAN
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

36
    966
    1.858
    205
    Scania
    TruckersMP Profili
    Birde her kelimenin baş harfini büyük yazmasan. Bu Nedir Yahu ?

Çok kişi hayal kurdu server açmak için , ne reklamlar ne yazılar yazıldı ama havada kaldı. Yani istemekle olmuyor.

10. serkant

serkant
    Plaka

22
    412
    319
    200
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Aga sen bi 200 slot sipariş geç anca yeter. Max. 5 iş gününde kurarlar sana hazır mpyi.

Lance ve mexiumut bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.