1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Truckersmp Ban Hataları

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve Doctor Pikachu tarafından 15 Mart 2021 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Doctor Pikachu

Doctor Pikachu
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

22
    376
    1.118
    260
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bugün Truckersmp'nin yaptığı saçma bir ban reddi üzerine bunu yazıyorum ki herkes görsün. https://www.youtube.com/watch?v=EB-tc1f2a4k&ab_channel=DrPika Gördüğünüz gibi 1 Dakikalık videoda ki bunun önceside vardı, hepimizin içinden geçerek yoluna devam etti ve herkesi yoldan çıkardı. Rapor kısmından raporladım reddedildi. Feedback attım yine reddedildi ve sebepleri şuydu: Oyuncunun bilgisayarının düşük özellikli bilgisayar olmasının ve bu yüzden oyuncuların yüklenmediği söyleniyor. Madem böyle düşük bilgisayarın var neden kirkenes'e giriyorsun ki ? O halde bizde sürelim herkesin içerisinden geçelim ve bu videoyu kanıt olarak bilgisayarım kötü diyeyim bu nasıl bir şey.

2. BurakAKSAKAL

BurakAKSAKAL
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

388
    1.910
    300
    TruckersMP Profili
    çok saçma bir red. bilgisayarı kötü dahi olsa illa ki bir yerde fps drop yedikten sonra bir yere toslardı. Adam bas bariz açmış ilerliyor. raporunu kontrol edip reddeden yetkili hakkında GMM ye tekrardan geri-bildirimde bulun. dönüp dolaşıp o yetkiliye ulaşır bu durum.

3. HandCuff

HandCuff
    Plaka

28
    856
    1.328
    220
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    NCZ gibi gözüküyor evet normalde ban gerektiriyor ona da evet, ancak şöyle bir ihtimal de var. Raporlanan kişi senden önce başka biri tarafından raporlanmış ve kendi ekran kaydı ile delilleriyle feedbackte adminin yazdığı cevaptan dolayı banını açtırmış olabilir.

4. Mehmettnrkulu

Mehmettnrkulu
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

241
    64
    105
    Volvo
    TruckersMP Profili
    benimde pc kötüydü dc yolunda kimse yoktu bende , adam varmış sonradan çıktı ortaya ve ben 2 ay ban yedim itiraz bile edemedim

ahmet91 ve HandCuff bunu beğendi.
  5. BurakAKSAKAL

BurakAKSAKAL

388
    1.910
    300
    TruckersMP Profili
    öyle bir durum olduğunda reddedilme nedenine eklerler. ekstra tmp profilinde gözükürdü)

6. HandCuff

HandCuff
    Plaka

28
    856
    1.328
    220
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Doğrudur, o kadarını bilmiyorum. Profiline bakmadım vidyodaki kişinin.

Doctor Pikachu bunu beğendi.
  7. hazaraakk

hazaraakk

35
    60
    80
    MAN
    TruckersMP Profili
    Ben oyuna girdiğimde kişiler yüklenene kadar bekliyorum.E ben bilmiyor muyum ekran gelir gelmez marşa basıp ilerlemesini ? Çok saçma bi red kararı olmuş.

38 KAYSERİLİ 38 ve Doctor Pikachu bunu beğendi.
  8. Korhan

Korhan
    Plaka

25
    334
    508
    220
    TruckersMP Profili
    Yakın zamanda NCZ banlattım, neden benim ban talebi oluşturduğum adamı banlıyorlar da seninkini banlamıyorlar? Adalet kavramını sadece Türkiye'de yok diye biliyordum meğerse tüm dünyada yokmuş.

9. Doctor Pikachu

Doctor Pikachu
    Plaka

22
    376
    1.118
    260
    Scania
    TruckersMP Profili
    Evet, yolladığım feedback'in altına tekrardan yorum yaparak ilettim. Sonucunu yazacağım buraya.

Evet feedback'in altına tekrardan yazdığım mesajda dediğiniz gibi ekran kaydı veya videoyu da söyledim. Bakalım cevap ne olacak

10. 38 KAYSERİLİ 38

38 KAYSERİLİ 38
    Plaka

43
    1.938
    8.870
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    Artık adminler heralde ahalinin pc iyi kötü bilebiliyor vay bee baya ilerledi heralde. Yav arkadaş raporu kabul eder insan sonra ondan kanıt ister tmm kanıtın da öyle ise red edersin. Böyle saçmalık olur mu adam bana zarar verecek herkesi uçuracak ve admin pc si kötü adamın diyecek vallahi pes.
    Bana 10 sn lik videoda Ghost modu kötüye kullandın diye, sağa çektiğimi göstermeyen videodan ban atıyorlar kanıt la anca açtırıyorum ama şu videoda adamın pc sinin kötü olduğunu anlıyorlar.. DÜŞÜNDÜRÜCÜ

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.