1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü TruckersMP'nin Adaletsizliği

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve strawberry tarafından 6 Ocak 2017 başlatılmıştır.

Haklı mıyım? Haksız mı?

1. Haklı

56 oy
    82,4%
  2. Haksız

12 oy
    17,6%
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Mahmud Eren

Mahmud Eren
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

23
    349
    167
    190
    Scania
    TruckersMP Profili
    senin banlanmaman lazım
    onun banlanması lazım

sen soladığında onun yavaşlaması ve sağa doğru yanaşması lazım

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 10 Ocak 2017
  2. Kaan YOLAY

Kaan YOLAY
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

577
    143
    125
    Scania
    TruckersMP Profili
    en başta bende senin haklı olduğunu düşünüyodum, maİl de yolladm. Rested'e mesaj yollamıştım fotoğrafını da attım. Oda açıklamalarda bulundu. Adamın servisten çıkmasını bekliyosun onla birlikte çıkıyosun, adam sağa sinyal veriyo 2-3 saniye sonra sen sinyal veriyosun, adam seni sollamaya çıkıyo hızlanıyosun banı da zaten bu sebepten yemişsin. Senin yediğin 2 banda haklı ban ama Rested de ban yemeliydİ Skodayı sıkıştırdığı için

Adam 130 ile gidiyor !??

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 10 Ocak 2017
  3. ALONE_DARK

ALONE_DARK

929
    356
    135
    TruckersMP Profili
    Kimse kimseye yol vermek mecburiyetinde değil ayrıca sollomanın yasak olduğu biyerde sollamaya çıkıyor bloktan banlıyor ve kendi bir aracı dışarı atıyor burda banlanması gereken rested hiç değilse ikisini bir banlasa neyse dicem..

strawberry bunu beğendi.
  4. strawberry

strawberry
    Kayıtlı Kullanıcı

33
    19
    14
    15
    Scania
    kaan kardeş mesele benim banlanmam değil,mesele aynı işleri yapıp o şahsın banlanmaması.Zaten ben 2 kez banlandım.Cezamıda çektim cezam kaldırılsın talebim olmuş mu hiç bir bak derim.
    Ayrıca bana adminler tarafından sunulan kanıtların hepsi video içerisinde var eğer bir ban getrektiren durum varsa banı neden yediğime dair kesin net kanıtlar benimle paylaşılmalı.Rested isimli şahsın delilleri ben ban yedikten sonra ortaya koymasıda ayrı bir soru işaretini beraberinde getirir.
    Not: Bu arada adamın servisten çıkmasınıda bekleyebilirim o sinyal verdikten 2-3 saniye sonrada sinyal verebilirim bu benim kendi kararımdır.İhlal varmıdır yokmudur mesele budur yoksa elemanı 4-5 saat bile takip ederim istersem.Benim yediğim birinci banda ise o hızlanıyor ancak ben ban alıyorum çarptığım için.Çarptığım için ban almam doğal bu konu hakkında itirazım yok ancak madem ben 2.ci banda hızlandıgım için ban alıyorum peki neden bu şahıs ilk banda hızlanıp beni kazaya sürükleyip ban yemiyor.Benim kafamdaki soru işaretleri bunlar.Son kez söylüyorum sana gelip sen burda hızlanmışsın ondan ban yemissin deme.O zaten aşikar adminler ondan dolayı ban attı o konuyu biliyoruz.Soru şu,o şahıs aynısı yapıp neden ceza almıyor ve olaylar yalnızca o ve ben arasında geçiyor aynı zamanda ayrı bir reportumda var skodayı sıkıştırdığı için o da reddediliyor durum bu olunca insan ister istemez bir tepki göstermek istiyor.

5. Kaan YOLAY

Kaan YOLAY

577
    143
    125
    Scania
    TruckersMP Profili
    kardeşim yazdıklarımın tamamını oku. En sonda Rested de ban yemeliydi demişim dimi ?

6. strawberry

strawberry
    Kayıtlı Kullanıcı

33
    19
    14
    15
    Scania
    yalnızca skodayı sıkıştırdığı için değil,eğer ben 2. banı alıyorsam o da 1.cisinde aynı fiiliyatta bulunduğu için o da orada ban almalı.
    Evet demişsin.Cevabımın nedeni bir satır yukarıdaki açıklamamdır.

7. Kaan YOLAY

Kaan YOLAY

577
    143
    125
    Scania
    TruckersMP Profili
    Objektif bakarsan sen adama 3 kere izin vermiyorsun hemde aynı zamanda/yolda oda 130 la giderken izin vermiyor tabi düz çizgide sollamaya izni yok.

8. strawberry

strawberry
    Kayıtlı Kullanıcı

33
    19
    14
    15
    Scania
    düz çizgide sollamaya izni yok ise benim yol verip vermemem bir şeyi değiştirmez ki daha önceden bana aynı şekilde yol vermeyen birine bu durumda yol verene ....... denir . artık boşluğu siz doldurun hangi kelime uyuyorsa. Bunlar benim nacizane fikirlerim.

9. EnDLeSSLoVe

EnDLeSSLoVe
    Kayıtlı Kullanıcı

33
    42
    5
    30
    Scania
    abıcım burda herkez oyun oynuyo misal eger ben o sucu ısleyıp yedıysem takım uyesı veya admın farketmez aynı sekılde yapıldıgında aynı cezayı yemesı lazım burda sadece adam kayırmaca yapıyorlar
    bende calaıs yolunda tren rayından gecerken admın vardı karsıdan gelen hatalı sollama ıle bana carptı ve oyundan atılan ben oldum arastırdım adam halen oyundaydı ve admıne maıl cektıgımde ayrımcılık yapılıyo dıye admının dedıgı kımseye ayrımcılık yok pekı ben yolumda ıken bana vuran mı suclu ben mı yol vermedıgım ıcın ?

strawberry bunu beğendi.
  10. Kaan YOLAY

Kaan YOLAY

577
    143
    125
    Scania
    TruckersMP Profili
    Videon varsa report edebilirsin :)

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.