1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Truckersmp'den Ats'yi görmüyor

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve Abdullah Kaya tarafından 27 Kasım 2017 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Abdullah Kaya

Abdullah Kaya
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

50
    27
    80
    Scania
    TruckersMP Profili
    Oyunu 2 saatten fazla oynadım, hesabım herkese açık yalnız idle master'la oyun saatini yükselttim bunu yaptıktan sonra ne ets girebiliyorum ne de ats? yardımlarınızı bekliyorum ayrıcada mp açıyorum oyunu siyah ekranda kalıyo

2. DesertEagle26

DesertEagle26
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

3.106
    3.777
    250
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Siyah ekran sorunu için şu çözümü deneyin:

Oyunu singleplayer olarak bir kere açın (steam Launch with DirectX-64bit), daha sonra launcher dan oyuna girin.

Veya Belgelerim> American Truck Simulator klasöründeki config.cfg dosyasını not defteri ile açın.
    uset r_device "gl" değerini uset r_device "dx9" olarak değiştirin.

WOTMP.com bunu beğendi.
  3. Abdullah Kaya

Abdullah Kaya
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

50
    27
    80
    Scania
    TruckersMP Profili
    bn yaptım oldu steam profilinizi görünür hale getirin sonra 2 dakika kadar bekleyin sonra truckers mp nin web sitesinw giriş yapın ordan oyunu ekleyin truckers mpye orda size 5 dakika bekleyin diyecek sonra bekleyin 5 dakika sonra tekrar deneyin sonrada oluyo ayrıcada mp arayüzüne erişim sağlarken oyunda siyah ekran alanlar içinde belgelerimdeki ets2 ve ats dosyalarını komle silip sonra spye giriş yapıp dosyalar tekrar yüklenince siyah ekran sorunuda kalmıyor yardımcı olanlara teşekkür ediyorum iyi formlar.

DesertEagle26 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.