1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü TruckersMP Launcher Açılmıyor

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve catu tarafından 21 Ocak 2020 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. hackvita

hackvita
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Tmp yi temiz kurulum yapınca bu klasörü oluşturuyor olması lazım launcher ın hiç tepki vermemesi belkide etsmp klasörünü okuyamaması olabilir.

38 KAYSERİLİ 38 ve hoca33 2 bunu beğendi.
  2. catu

catu
    Kayıtlı Kullanıcı

32
    13
    1
    15
    Merhaba
    onedrive kullanmıyorum yüklü değil pc de.

durumu nasıl çözebiliriz acaba ? temiz kurulum yaptım kaç defa

3. hackvita

hackvita
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Şuan kendi bilgisayarımda tmp yi sildim, tekrar kurdum test etmek için launcher başlatılmadığı sürece belgelerim içinde etsmp klasörü oluşturmuyor. Yani sende olmaması gayet doğal. Başka çözüm yolu bulursam yazarım ama son tmp güncellemesinden sonra olduysa sonraki güncellemede kendiliğinden düzelme ihtimali var.

38 KAYSERİLİ 38, catu ve hoca33 2 bunu beğendi.
  4. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.458
    3.068
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Aklıma geldi, Tmp launcher'ı yönetici olarak başlatıyor musun?

5. catu

catu
    Kayıtlı Kullanıcı

32
    13
    1
    15
    Merhaba, hayır başlatamıyorum. Yukarıdaki @hackvita isimli kullanıcının bahsettiği sorun var tam anlamıysa sanırım.

6. mito1172

mito1172
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

39
    1.450
    821
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    aklıma geldi Tmp launcher'ı kurarken steam klasöründeki ets2 kurulu olan klasörü seçiyorsun değil mi?

7. OguzK

OguzK
    Kayıtlı Kullanıcı

29
    4
    3
    15
    Volvo
    1. Klavyenizdeki Windows Tuşu + R (Win+R) tuşlarına basın.
    2. Açılan pencereye tırnak işaretleri olmadan "%Programdata%" değerini girin ve Enter'a basın.
    3. "TruckersMP" klasörünü bulun ve bu klasörü silin.
    4. C:\Program Files\'a gidin ve "TruckersMP Launcher" adlı klasörü silin.
    5. Launcher'ı https://truckersmp.com/download/ adresinden yeniden indirin ve yükleyin.
    6. TruckersMP'yi yönetici olarak çalıştırın ve "Install Available Updates" butonuna tıklayın.
    Sorunun devam etmesi durumunda bu link üzerinden .NET Framework 4.8 güncellemesi yap.​

8. catu

catu
    Kayıtlı Kullanıcı

32
    13
    1
    15
    Evet oyunun kurulu olduğu klasör ü seçiyorum. Hatta regedit üzerinden de dosya yolu doğru belirtilmiş şekilde.

Dediğiniz işlemleri daha önce yaptım. %programdata% yolundaki TruckersMP yi komple sildim. temiz kurulum gerçekleştirdim fakat sonraki yüklememde programdata bölümüne aynı klasör gelmedi. şuanda launcher'ı kursam bile böyle bir klasörüm mevcut değil. Framework'ün güncelliği kontrol için microsoft un sitesinden bir exe indirdim.son sürümde olduğunu güncellenecek birşey olmadığı sonucunu aldım.

9. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.458
    3.068
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Masaüstündeki kısayola sağ tıkla, uyumluluk sekmesinden "bu programı yönetici olarak çalıştır" seçeneğini seçip, uygula deyip çık. Çift tıkladığında yönetici olarak çalıştırmış olacaksın (sağ tık->yönetici olarak çalıştır ile aynı).

10. catu

catu
    Kayıtlı Kullanıcı

32
    13
    1
    15
    Merhaba,
    Bu yolu denedim. Buna ek olarak uyumluluk seçeneklerini de denedim.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.