1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü TruckersMp Kick Atılması

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve ByAlpTM tarafından 21 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. ByAlpTM

ByAlpTM
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

24
    15
    2
    35
    TruckersMP Profili
    Truckers Mp Gibi daha saçma rezil bir Sistem görmedim adam skodayla bana çarpıyor Blocking ten ben kick yiyorum

2. DesertEagle26

DesertEagle26
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

3.106
    3.777
    250
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Admin videoyu gönderse emin ol sen de ona hak verirsin ve bu neden yolda duruyor dersin. Kısacası her an her yerde olamıyoruz ve biz bir oyuncuyu yolu kapatırken gördüğümüzde veya şeridini kaptırıp şeridine dönmeye çalışan birini olayın sonlarına doğru gördüğümüzde bu tür durumlar olabiliyor. Eleştirebilirsiniz fakat biraz da empati yapmanız gerekiyor.

Leno'X, Enes55, hoca33 2 ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  3. Paarthurnax

Paarthurnax
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

27
    970
    2.187
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Oradaki kick muhtemelen ceza amaçlı değil de yolu rahatlatmak amaçlıdır. Çünkü skodanın boyutu tıra göre bariz olarak daha küçük. O kolayca kenara çekebilir ama tır dönmek için milleti bekletir.

Hadi diyelim ki kick atmadı ve yolu yine rahatlatması gerekiyor, bu durumda seni servise göndermesi gerekecek. O zaman da yük taşıma keyfim kesildi diyerek yine küfür edeceksin.

hoca33 2 ve 38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  4. hackvita

hackvita
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Kick ten neden bu kadar rahatsız oluyorsunuz tekrar oyuna girip yolunuza devam edersiniz. Aşırı ping, güvensiz bağlantı, blok gibi durumlardan kick yiyebilirsiniz. Bu kadar sıkıntı etmenize gerek yok duyan ban yediğinizi sanacak.

DesertEagle26 ve hoca33 2 bunu beğendi.
  5. YunussEmre

YunussEmre
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

176
    173
    140
    Scania
    TruckersMP Profili
    kick den ne olacak :) keyfinize bakın arkadaşım herşeyi kasmayın bu kadar çok ;)

hoca33 2 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.