1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü TruckersMp ile Steam Bağlantı Sorunu

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve netugrahan tarafından 23 Haziran 2018 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. netugrahan

netugrahan
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

29
    4
    1
    35
    TruckersMP Profili
    Merhaba, bugün ETS 2'yi steam üzerinden indirdim. Truckersmp ile steam hesabımı bağlayabilmek için yaklaşık 2 saat 25 dakika oyun içinde kaldım. Steam hesabımı ''Herkese Açık'' hale getirdim. Farklı tarayıcılardan denedim. Buna rağmen
    ''We were unable to find Euro Truck Simulator 2 or American Truck Simulator on your account, please ensure your profile is set to public and that you have played the game at least 2 hours'' hatasını bir türlü gideremedim. Önerebileceğiniz, yardım edebileceğiniz bir çözüm yolu var mıdır ?

Şimdiden Teşekkürler

metehanyksel bunu beğendi.
  2. Gablov

Gablov
    Plaka

24
    35
    2
    65
    Renault
    TruckersMP Profili
    Aynı sorun arkadaşımda da var.

3. caner334

caner334

27
    94
    8
    50
    Scania
    TruckersMP Profili
    iki buçuk 3 saat spde oynayın aynı sıkıntı bendede olmuştu

4. Emirhan kurt 29

Emirhan kurt 29
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

524
    260
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    ETS 2 SP. 2 SAAT OYNA SONRA MP GEC OLUR BEN ÖYLE YAPTIM

5. metehanyksel

metehanyksel

23
    13
    1
    35
    TruckersMP Profili
    bendede aynı sorun var ve hala çözemedim

6. mamiiko222

mamiiko222

33
    4
    1
    30
    Scania
    TruckersMP Profili
    We were unable to find Euro Truck Simulator 2 or American Truck Simulator on your account, please ensure your profile is set to public and that you have played the game at least 2 hours hatası alıyorum merhabalar arkadaslar ets2 hesaba baglayamıyorum: 2 saat degil 14 saat oynadım, profil aile paylasımsız herkese acık birisi yol gösterse güzel olur.iyi geceler

7. Ege1903

Ege1903
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.037
    716
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Truckers mp nin sitesine gidin / ayarlar bölümüne gidin ayarlar sayfasında Games/Dlc gibi bir seçenek olur oraya bakın oradan hangi dlc veya oyunlarınız varsa ordan kontrol edip aktif edebilirsiniz.

8. netugrahan

netugrahan

29
    4
    1
    35
    TruckersMP Profili
    Beyler steami yenileme, ets yi acip kapama, pc ye reset atma gibi islemlerden sonra kendi kendine oldu. Sorunun sebebi anlık bir sistem hatası olabilir diye dusunuyorum cunku benimle birlikte yaklasik 4-5 kisi ayni vakitlerde konu acmisti

9. aaydan

aaydan

2
    1
    50
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Steam de profilinin gizlilik ayarlarında "Kullanıcılar oyun detaylarımı görüntüleyebilse bile oynama süremi her zaman gizli tut." diye birseçenek var bu seçenek işaretliyse kaldır bende böyle düzelmişti. Bütün hepsi "Herkese Açık" olarak ayarlamıştım ama bu seçeneği görmemişim.

mamiiko222 bunu beğendi.
  10. netugrahan

netugrahan

29
    4
    1
    35
    TruckersMP Profili
    Konu moderatorler tarafindan kapatilabilir, problem hallolmustur. Hepinize tesekkurler

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.