1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü TruckersMP Hata veriyor

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve berkan010 tarafından 8 Şubat 2017 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. berkan010

berkan010
    Kayıtlı Kullanıcı

26
    6
    1
    0
    Bu hatayı alıyorum. Çözümü nedir? şimdiden teşekkürler.:(

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 8 Şubat 2017
  2. ALONE_DARK

ALONE_DARK
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

929
    356
    135
    TruckersMP Profili
    Denetim masası program ekle kaldırdan mp sürümünü kaldırın ve bilgisayarı yeniden başlatın. Ardından kurulum işlemini doğru dizenleri seçerek yapın. Sorun ortadan kalkıcaktır. Kurulum için konuya baka bilirsiniz. http://forum.wotmp.com/konu/truckersmp-kurulum-rehberi.114/
    Önemli Not: Denedim masası program ekle kaldırdan mp sürümünü kaldırıp muhakkak bilgisayarı yeniden başlatın aksi halde sorun çözülmez.

3. yagizbey

yagizbey
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

28
    96
    18
    80
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    internetin güvenli internet ise bazı sitelere erişim engeli varsa internet ets 2 mp yi yasak olarak görğyor ve başlatmıyo benim başıma gelmişti.

4. Grkmcnkl

Grkmcnkl
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

63
    12
    70
    Volvo
    TruckersMP Profili
    nasıl çözdünüz dostum

5. berkan010

berkan010
    Kayıtlı Kullanıcı

26
    6
    1
    0
    Tamamdır çözdüm konuyu açtıktan sonra birde yönetici olarak çalıştırıyim dedim öyle yapınca oldu, sağolun cevaplarınız için :)

murat_yldrm bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.