1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Duyuru TruckersMP Hasarsızlık Modunda ve Hilelerde Yapılan Değişiklikler

Konusu 'Duyurular / Haberler' forumundadır ve Baranonen34 tarafından 8 Ocak 2018 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. eyp1727

eyp1727
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

25
    1.258
    744
    185
    DAF
    TruckersMP Profili
    avgerho cıkamaz artık zaten vıde ve linkıde sılmiz buyuk ıhtılma davalık olurlar

2. CumaliBzdmR

CumaliBzdmR
    Yönetici
    Plaka

33
    4.641
    9.261
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Izin verilenler ve verilmeyenler kısmı eklendi.

3. DesertEagle26

DesertEagle26
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

3.106
    3.777
    250
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Hilesiz bu oyunun oynanmayacağını düşünenlere farklı oyunlara yönelmelerini tavsiye ederim.
    Meşhur DC yoluna ayda birkaç kez girerim ve en fazla bir iki kere eski kayda dönmüşlüğüm vardır.
    Genelde haritanın bir ucundan bir ucuna teslimat yaparım, oyunu amacına göre oynarım.
    Bahsi geçen hilenin engelinin kaldırılmadığı sürece oyuna girmeyecek arkadaşların da yolu açık olsun.
    (Hileleri ve hilecileri sevmem ama saygı duyarım.)

Razor3214 bunu beğendi.
  4. syntax

syntax

298
    414
    220
    TruckersMP Profili
    2000+ KM'lik teslimat alıyorum. Hız kuralına uyarım 75-80 den yukarı çıkmam. Kırmızı ışıklardan geçmem. Sağ şeritten sakin sakin giderim. Ama her zaman teslimata son 30 KM kala illa trolün biri bana vurur, olan benim harcadığım zamana olur.

Ayrıca yapay zeka araçların da bulunduğu bir server olsa keşke. Yollar gerçekten bomboş uzun yol teslimatında insan sıkılıyor.

Camiryo ve Burak Gür bunu beğendi.
  5. Daxtie

Daxtie
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

29
    193
    88
    120
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Dünden önce hasarsızlık modu gibi birşey kullanmayı düşünmüyordum fakat dün akşamdan sonra sürüme göre birşey çıkarsa kesinlikle kullanacağım.Çarpan çarptığıyla kalıyor.Ban atıldığı yok nasılsa.

6. syntax

syntax

298
    414
    220
    TruckersMP Profili
    Aslında TruckersMP yönetiminin sadece dorse hasarını kaldırması gerektiğini düşünüyorum. Aracımızı bir şekilde hallederiz problem değil ama dorse hasarı oyunun gidişatını mahvediyor.

Daxtie bunu beğendi.
  7. Daxtie

Daxtie
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

29
    193
    88
    120
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Bence multiplayer'a üyelik paralı olsun.Ama senin fikrinde güzel ve gayet mantıklı.

8. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.458
    3.069
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Hile yapmayı sevmem. Yapanın da bana ve başkalarına zararına bakarım. Kimseye zarar vermeden, kimseyi trollemeden ve farkettirmeden hasarsızlık modu kullanana falan sözüm olmaz. Denerim diye aldığım hiçbir hileyi daha kullanmadım. D-C yolunda geri yükleme sebebim milletin 150 ile tek şeritli yolda sollamaya çıkması ve karşıdakine girmemek için benim dorseyi dağıtması. Troller de cabası. Bazen bakıyorum, dorse %0 hasarlıysa yükleme yapmıyorum bile. Şikayet de etmiyorum. Helal olsun adam bana çarpmasına rağmen hasar vermedi diyorum. Ama son ana kadar hile kullanmayacağım bu oyunda. Tek hilemi oyunda eski profili silip yeni profilde paramı arttırmak için uyguladım.

Dorsenin tamir edilememesi sıkıntı. Ancak tamir else bu sefer de oyun gerçeklikten uzaklaşıyor. Aynı şekilde hasarsızlık da öyle. Gerçekte içi inek dolu bir dorse devrilse, içindeki hayvanlara ne olur? Önce kafa yapılarını değiştirmek lazım, sonra 4 tuşla sanal bir aracı kontrol etme ehliyeti vs. verilmeli. Sonrasına bakılır. :)

9. syntax

syntax

298
    414
    220
    TruckersMP Profili
    Paralı olursa şikayet edecek pek oyuncu çıkacağını sanmıyorum. Aslında sadece ödeme yapanlara özel premium server bu işi çözer. Server az olabilir ama trol olmaz.

10. Hilalimsin

Hilalimsin
    Plaka

1.316
    2.601
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    hasarsızlığı açıp bowling topu gibi milletin arasına dalanlara gelsin İyide oldu çok güzelde oldu

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.