1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözülemedi TruckersMp giriş hatası

Konusu 'Çözülmemiş Sorunlar' forumundadır ve efeavci28 tarafından 23 Eylül 2020 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. efeavci28

efeavci28
    Kayıtlı Kullanıcı

17
    1
    0
    0
    Oyunu gayet normal multiplayer bir şekilde oynuyordum,bilgisayarımda birkaç oyun ayarı yaptıktan sonra ki sabah truckers mpye arkadaşlarımla giriş yapıcaktım fakat giriş yapa tıkladıktan sonra error channel initilizaiton gibi bir hata çıktı karşıma giriş yaptıktan sonra o hata çıkıyor oyun ekranına giremiyorum yardımcı olabilirmisiniz ? Teşekkür ederim

2. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.458
    3.068
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Belgelerim\Euro Truck Simulator 2 içinde game.log ve game.crash dosyalarına bakmak lazım.

Varsa Belgelerim\ETS2MP içinde "crash" isimli dosya, ona da bakabiliriz. Hatayı ne sebeple aldığını görmek lazım önce; MP kaynaklı mı yoksa ETS2 kaynaklı mı diye.

hackvita, hoca33 2 ve 38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  3. hackvita

hackvita
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Log olmadan konuşmak zor ancak bu hata zaman aşımı hatası sıkıntı gpu kütüphanesi, cpu kullanımı en önemlisi gpu voltajı sıkıntılı olabilir. Yakın zamanda 3. parti bir programla gpu ayarı yaptınız mı? Ve hatanın tam adını veya çıkan pencerinin ss sini paylaşırsanız yardımı dokunur.

38 KAYSERİLİ 38 ve hoca33 2 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.