1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Duyuru TruckersMp Gerçekçi Operasyonlar V3

Konusu 'Duyurular / Haberler' forumundadır ve CumaliBzdmr tarafından 3 Şubat 2018 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. schilbS

schilbS
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

24
    175
    83
    120
    Volvo
    Çok güzeldi,keyifliydi ilk defa girdim böyle bir etkinliğe trafik olması saatlerce beklememiz polislerin yolumuzu kesmesi falan çok iyiydi aberdeen ile glasgowu çok dolaştım dön dolaş dön dolaş newcastleye gidemedim en sonunda haritadan işaretledim.az da olsa gerçeğe yakın olmuş diyebilirim bu arada numaram 0 dı böyle bi şansım oldu xD:D

serkant bunu beğendi.
  2. alikvp

alikvp
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

34
    701
    282
    220
    DAF
    TruckersMP Profili
    troll den ban yedik yapicak bise yok yazik yeminle valla adam ters yoldan gidiyor biz adama yol verdik diye ban yidik

3. yasinjg1

yasinjg1

25
    138
    31
    85
    Volvo
    TruckersMP Profili
    nefes alan kick yedi gibi bişeydi

drsnalt2 ve HellorD bunu beğendi.
  4. Seddoo

Seddoo
    Plaka

36
    652
    567
    175
    Volvo
    Bi daha Töbee ! :U

Saat tam 9:05'de oyuna girdim, oyuna girdiğimde bekleme sirasi 298'di, aşaği yukari 30 dakika siranin gelmesini bekledik arkadaşimla.. En sonunda girdiğim gibi zaten adminin teki makineli tüfek gibi ona buna şuna demeden Herkese Kick yağdiriyodu.. 5-10 dk ortalik yatişana kadar Garajdan çikamadim.. Tam 9:45'de Newcastle garajdan çikiş yaptim ama nereye çikiyosun, Tab'da tam 290 kişiyi falan gördüm.. Saat 10:30'du ve biz hala Newcastle çikişindaki köprünün oradaydik, Felakett Trafik vardi.. Tabi ki herkesin FPS en fazla ya 3 ya 5.. Newcastle'dan yavaş yavaş uzaklaştikça trafik birazcik daha rahatlamaya fpsler yükselmeye başlayinca yavaş yavaş gittik.. Edinburg'u geçtikten sonra öndeki zigzag çizen troll yüzünden arkadaşim devrilince Admin Kickledi, O da bu sefer ana avrat söve söve (tabi ki chate yazmadi) oyundan çikti tekrar girmeye çalişti ama giremedi. Bende dedim girmek için 1 saat uğraşmişim bari ben devam edeyim.. :H Saat tam 11:30'da falan Aberdeen'e girdim.. Hiç durmadan hemen mazotumu alip geri yola çiktim ve yoldayken zaten admin Birazdan sunucu kapanacak keyfinize bakin dedi ama ben güzergahi bozmadan yola devam ettim.. Newcastle'a geri girdiğimde hala şehir çok kalabalikti, bari dedim sunucu kapanmadan düzgünce çikayim, garaja girdim oyundan ona bunla vedalaştiktan sonra çiktim, çikar çikmaz bakim dedim sunucuda hala kaç kişi var bi baktim sunucu kapanmiş.. Saniyeler kala oyundan çikmişim :karizma:

Özet olarak Adminlerin bi işe yaradiğini görmedim, kendi aralarinda goygoy sohbeti yapiyolardi çok ilgilenmediler oyundakilerle, 1-2 yol kapatma dişinda sadece onu bunu kickliyolardi... 1-2 istisna dişinda trole denk gelmedim Herkes genel olarak trafiğe saygiliydi, Yol verdim yol aldim sağ sol sinyal kullanan çoktu arkadaş çikinca güzel bi konvoy oluşturduk yabanci arkadaşlarla.. İyisiyle kötüsüyle saçmaliklariyla komiklikleriyle bi etkinliği daha bitirdik sonuç olarak.. :cay:

Son düzenleme: 12 Şubat 2018
    drsnalt2, serkant ve Ozan Ceylan bunu beğendi.
  5. Paarthurnax

Paarthurnax
    Plaka

27
    970
    2.187
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Sunucuya girmeyi sürekli denedim durdum, sırayı bekledim yarım saatte zar zor girebildim. Newcastledan yükü aldım. 1 saat trafikle birlikte oradan çıkmaya uğraştım. Tam çıktım devam ediyoruz ana yola geldik, admin geri newcastle servisine yollayıp birde üstüne uyarı ışıklarını kapat diyerek kick attı. Daha da girmeye uğraşmadım çıktım. O kadar oyuncu olduğunu biliyorlar, herkesin gireceğinide biliyorlar. Eee o zaman kişi sayısını ve güzergah büyüklüğünü artır herkes zevk alsın.

6. Jamevu

Jamevu
    Plaka

28
    159
    306
    165
    TruckersMP Profili
    Bulunduğun bölgede 25+ kişi varsa ve uyarı ışıklarında açıksa eğer tespit edildiğin anda herhangi bir admin sizi kickleyebilir.

7. Paarthurnax

Paarthurnax
    Plaka

27
    970
    2.187
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bir uyarı yapılabilirdi, alt tarafı bir tuşa basacaktım.

8. Jamevu

Jamevu
    Plaka

28
    159
    306
    165
    TruckersMP Profili
    Oyuncuların yoğun olduğu bölgelerde bu tür uyarılar yapılmakta ve birçok oyuncu tarafından da bu kural bilinmekte. Bulunduğun bölgede de gerek uyarı yapıldığı anda senin oyunda olmama ihtimalinde söz konusu.
    Bir daha böyle bir şey yaşamamak için dün yaşadığınız anın bilincinde ol.

9. yasin28a

yasin28a
    Plaka

25
    218
    92
    85
    Iveco
    TruckersMP Profili
    Şirketler biraz sinirlendirdi, adminlerde gereksiz banlar attı. Çoğu 3 günlük banlardı.

10. RaiglacheL

RaiglacheL
    Plaka

35
    803
    1.428
    230
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    @Paarthurnax ; sunuculara bağlanmadan önce okumanız gereken kuralların içerisinde zaten mevcut. Ekstra uyarı yapılmasına gerek yok.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.