1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Duyuru TruckersMp Gerçekçi Operasyonlar V3

Konusu 'Duyurular / Haberler' forumundadır ve CumaliBzdmr tarafından 3 Şubat 2018 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. HellorD

HellorD
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

25
    1.851
    5.180
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Server dolmuş giremeyenlere geçmiş olsun.

drsnalt2 ve UlasCaNN bunu beğendi.
  2. Seddoo

Seddoo
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

36
    652
    567
    175
    Volvo
    Akıl akıl geeeel peşime takıl... Onlarca insanin katılacağini bildiğin bir Etkinlik düzenliyosun onuda 2000 3000 yapmak yerine sadece 1000 kişilik yer ayiriyosun.. ! Yani, neyse bişiy demiyorum.. :cay: Kırk yılın birinde bi etkinliğe heves etmiştim güzergah güzel diye. Saçma sapan iş yapiyolar..:@

UlasCaNN ve HellorD bunu beğendi.
  3. O1f1

O1f1

291
    147
    110
    TruckersMP Profili
    Deneyin giriliyor.

4. FourtyFour

FourtyFour
    Plaka

35
    267
    450
    200
    Renault
    TruckersMP Profili
    Twitch den baktım da girmemekle bir şey kaybetmemişiz. :) Hatta kârdayız! Kornaya basmayan adamı kornayı abartılı kullanmaktan kicklediler :) Doğru düzgün giden adamı dengesiz sürüşten kicklediler.
    Adminler arası bir eğlence işte ;) Şöyle düşünün, siz karıncasınız adminler de velet. kendi halinde zararsızca takılsan bile gelip üstüne basıyor bununla eğleniyorlar. Twitch den izlemek keyifli ama içerde olup ezilen karınca gibi olmak hoş olmazdı.

HellorD, harunkynr, drsnalt2 ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  5. Kutay

Kutay
    Kayıtlı Kullanıcı

145
    48
    35
    Scania
    Ya girmiştim saat tam 21:00 de grafikleri biraz düşüreyim dedim kasmasın diye görüntü gitti getiremedim daha çıktım mecbur şimdi 300 kişi var sunucuya bile giremiyorum :/

6. O1f1

O1f1

291
    147
    110
    TruckersMP Profili
    2 sat oldu daha newcastle'dan çıkamadık.

yasinjg1 ve drsnalt2 bunu beğendi.
  7. UlasCaNN

UlasCaNN
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

24
    1.347
    1.786
    250
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Newcastle'da çok trafik vardı rotayı değiştirdim Carlisle'e doğru geçtim, oradanda Edinburgh'a geçtim.
    Güzel etkinlikti, 1 saat oynadım çokta keyif aldım ve hiç trollerlede karşılaşmadım. Sadece servere girmek için 40 dakika bekledim.

O1f1 ve drsnalt2 bunu beğendi.
  8. DursunAltung

DursunAltung

24
    945
    1.079
    165
    Scania
    TruckersMP Profili
    Çok güzeldi 2. tur tam bir faciaydı.+200 kişi ve 4 fps + memur bey yolu karşılıklı kesmesi+adminin [ wc ihtiyacım var hızlı açar mısın yolu demem ve beni servise kickleyip [you can go now wc , good feel in the WC Ok! Lol ] yazması :D [quicsaveden geri döndüm :) ]
    Ayrıca 2. turu atarken yarısında oyunun crash yemesi :^:@
    Ama trolsüz güzel bir etkinlikti
    Note:Lütfen şu etkinlikleri oyun içinde sabah saatlerine denk getirin :(

UlasCaNN bunu beğendi.
  9. emreavci4747

emreavci4747
    Plaka

23
    176
    56
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Güzeldi ama servera girme süresi ve 1 saat beklenen trafik insanın ömrünü yedi :D Adminlerin ehliyet ruhsat istemesi keşke normal serverlarda yapsalar böyle şeyler bu bir simulasyon oyunu ve gerçek polis gibi davranmaları çok gerçekçi hissetiriyor bence.

UlasCaNN bunu beğendi.
  10. serkant

serkant
    Plaka

22
    412
    319
    200
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Trollsüz olması çok güzeldi. Fakat 1000 kişiden en fazla 50 kişiyi çevirdiler vs. Yani realistik kısmı pek olmadı. İngilizce olarak polis varken vs. Aberdeen'e uyuşturucu götürüyorum, Newcastle'a illegal alkol götürüyorum dedim fakat arkadaşlar görmediler bile hiç. :D

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.