1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözülemedi Truckersmp ETS 2'ye Kayıt Sorunu

Konusu 'Çözülmemiş Sorunlar' forumundadır ve ezel6781 tarafından 18 Haziran 2020 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. ezel6781

ezel6781
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

33
    13
    7
    60
    MAN
    TruckersMP Profili
    Ne yaptıysam kayıt olamıyorum aşağıda ki hatayı veriyor.. Steam Profil bütün gizlilik herşeye açık olduğu halde sorun veriyor... Ne yapabilirim steam hesabı sadece bu forum ilişkilendirdim acaba sorun o yüzden mi ?

Teşekkürler

2. DaNgEr900

DaNgEr900
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

809
    2.262
    205
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ets 2'nin 2 saat oynanmış olması lazım steamda 2 saatin var mı? Birde resim görünmüyor link atar mısın?

hoca33 2 ve ezel6781 bunu beğendi.
  3. ezel6781

ezel6781
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

33
    13
    7
    60
    MAN
    TruckersMP Profili
    link : https://i.hizliresim.com/hiWQz8.jpg

evet 14 saat oynama sürem var profil her şey açık ama steam ID ilişkilendirme de hata veriyor kayıt olmuyor sadece steam bu forumda ilişkilendirdim acaba ondan mı orada sorun aldım mı diye düşündüm ama hala kayıt olmuyor bu steam hesabı ile

DaNgEr900 bunu beğendi.
  4. mexiumut

mexiumut
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

25
    1.317
    4.247
    300
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Kayıt olduğun Steam hesabı zaten TMP'ye kayıtlıymış. Kayıt olmaya çalıştığın hesabı gönderirsen kayıtlı olan TMP hesabını bulabiliriz.

hoca33 2, DaNgEr900 ve UlasCaNN bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.