1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Truckersmp Ban Hataları

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve Doctor Pikachu tarafından 15 Mart 2021 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Doctor Pikachu

Doctor Pikachu
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

22
    376
    1.118
    260
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ben bilgisayarı kötü olan oyunu oynamasın gibi bir şey söyledim mi ? Bilgisayarın kötüyse "En Kalabalık Yollara" Mesela duisburg-calais mesela Kirkenes Maden yolu. Neden buralara girdiklerini soruyorum. Mantıksal olarak sistemini zorluyorsa ve sıkıntı yaşıyorsan oralarda gezmezsin. Benim eski sistemimin özellikleri düşüktü. Senelerce o sistemde oynadım. Ve sıkıntı olacağı için duisburg calais'te gezmedim. Promods'da kasmasın diye birine bir şey yapmayayım diye girmedim promods. İyi oku cümleleri.........

Son düzenleme: 16 Nisan 2021
  2. EmreBurak27

EmreBurak27
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

21
    32
    27
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    @Doctor Pikachu sen de haklısın ama oyunun zevki o yollarda çıkıyor. :D

3. erensatar27

erensatar27
    Kayıtlı Kullanıcı

19
    35
    6
    10
    Teşekkür ederim öncelikle ilk banlarım aslında acemiliktendi ve troll anaçlıydı. 3.bandan sonra kendime geldim diğer 2 banda oyunun verdiği etki ile yaptığım hatalar açıkcası indirime girince birdaha alıp şansımı deneyeceğim IP mac adresi felan sıfırladım oyuna her girmeden önce yapacağım ismimi çok değişik yapacağım bulunduğum lojistikten ayrılcağım bu sayede belkide ban yemem diye düşünüyorum hadi hayırlısı...

4. berkay404040

berkay404040
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

44
    15
    11
    60
    TruckersMP Profili
    https://disk.yandex.com.tr/i/jix4emttf1fxrQ Ben de bu videoda önüme atlayan arkadaşa çarpığım için ban yedim. Üstelik önüme atlayan Mavi-Ay 1 hafta, ben 2 hafta yasaklandım. TruckersMP’de yasaklanmak haklı haksız olmaktan ziyade şans işi. Diğer arkadaşların da dediği gibi bir an önce TruckersMP’ye alternatif gelmeli. Bol şanslar.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.